Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megvizsgál a nőgyógyász ha...

Megvizsgál a nőgyógyász ha azzal megyek hogy elmarad menstruációm?

Figyelt kérdés
Írtam már ki kérdést erről és mindenki azt tanácsola menjek orvoshoz. (Hónapokat késik a menzeszem) 17 vagyok és még szűz. Megvizsgálna? Mert azt nem szeretném. Vagy fontos az i? Nem elég egy vérvétel mondjuk vagy csak felír valamit? Meg hova menjek? Előbb menjek el háziorvoshoz? Egyedül menjek? Nem tudok semmit úgy félek az orvostól is meg hogy mond valami rosszat de attól is félek hogy van valami bajom. Segítsetek valahogy.
2017. aug. 12. 23:53
 1/3 A kérdező kommentje:
A hónapokat késik azt jelenti hogy kb egy éve 2-3 havonta jön meg.
2017. aug. 12. 23:54
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy semmiképp sem vizsgál meg, hogy átszakítsa a szűzhártyádat. Másfajta vizsgálatot végez, mint szexuálisan aktív nők esetében.

Mindenképp menj el, mert bár nem tudom, mióta menstruálsz, az ilyen ritka vérzés nem valami normális, legalábbis akkor nem, ha már jó pár év óta tart. Súlyfelesleged van? Hormonálisan biztos ki kéne vizsgálni, az viszont elsősorban vérvétel.

2017. aug. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindenképp elmennék, ilyenkorra már rég be kellett volna állnia. Ha félsz keress egy magándokit, olvass utána mit mondanak mások, nyugodj meg ha szűz vagy máshogy vizsgálnak, nem kapod a broki méretű kacsát :)
2017. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!