Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Menstruáció alatt megvizsgál...

Menstruáció alatt megvizsgál e a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Ma kaptuk a hírt, hogy egyetemistásoknak kötelező menni orvosi vizsgára, és lesz nőgyógyászati ellenőrzés is. Nekem ez lenne az első, és nagyon félek... és valószínűleg akkor épp menstruálni is fogok. Akkor is ugyanúgy végez belső vizsgálatot is kacsával ? Vagy képes vissza hívni később? Mire számítsak? Nagyon félek.

19/L



2023. febr. 15. 17:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Vannak olyan nőgyógyászok akik így is megvizsgálnak. De ne félj, őt ez nem izgatja.
2023. febr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Egyik egyetemen se kötelező a nőgyógyászati vizsgálat. Megint ez a kamu...
2023. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Már megint te? xD Múlthéten az érettségizőknek kellett levenni az alsógatyát a sulis vizsgálaton.
2023. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
"egyetemistásoknak" XD
2023. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

2

Rendvédelmiseknek és a Közszolgálati Egyetem néhány szakán kötelező csatolni, mint alkalmasságit. Ne kérdezd, miért, szerintem is baromság, de van ilyen.

Ettől persze még lehet kamu a kérdés.

És ha kell is, nem ilyen hirtelen, hogy most azonnal menni kell.

2023. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kedves komolytalanok!

Szerbiában kötelező. Benne van az orvosi vizsgában. Programozónak tanulok, és semmi értelme az egésznek. Évek óta ez a norma, magasság-, súly-, vérnyomás mérés és nőgyógyászati ellenőrzés + vérvétel. Ha nem hiszed gyere el Vajdaságba!

2023. febr. 15. 19:15
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves 5!


Egyik típusba sem tartozik a sulim, műszaki kar teljes mértékben! De rendszerint benne van a vizsgálatok sorában minden egyetemi karnak.


Nem kamu a kérdés, tényleg ma kaptuk és tényleg menni kell.


4 nap múlva kell menni.

2023. febr. 15. 19:17
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

7

Elhiszem, és felháborítónak tartom. Próbálj keresni egy olyan orvost, aki vizsgálat nélkül kiállítja az igazolást. Biztosan van, bár elég kevés az időd. Vagy elmész, és megkéred udvariasan, hogy mivel szűz vagy, tekintsen el vizsgálattól.

Nem is értem, ki, és miért találhatott ki ilyen marhaságot.

2023. febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett a történet vége?
2023. márc. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Végül menstruáció alatt is ugyanúgy megvizsgált, "kacsázott". Nem érdekelte, elég durva is volt, pedig mondtam hogy először vagyok. Iszonyúan fájt...
2023. márc. 1. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!