Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyomrtükrözéskor észrevehetik...

Gyomrtükrözéskor észrevehetik hogy cigizek?

Figyelt kérdés
Vagyis látszik ez valamilyen módon a torkomon?
2010. szept. 4. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
igen de mér zavar?
2010. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Ciki, ha anyuci megtudja, mi? Cigizni elég nagy vagy, de otthon megmondani, nem? Lol...
2010. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem fogják megmondani senkinek, még neked sem. Nemigazán érdekli őket, csak vesznek mintát, és annyi.
2010. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért előtte moss fogat, mert az orvosnak se kellemes az állandóan nyitott pofádból érezni a bagószagot, miközben a gyomrodban turkál...
2010. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen képzeld zavarna... az ő érdekkükben jobb ha nem tudják nem akarom h emiatt is evszekedjenek épp ezért folyamodtam ehhez...

am köszi a normális válaszokat

aznap nem fogok és alap h fogat mosok(a fogam meg amúgy sem sárga tőle...)

2010. szept. 4. 21:49
 6/10 anonim válasza:

Istenem, de szánalmas ez. Tudni fogják, hogy cigizek? Az örök dilemma. Komolyan vazze, ha ennyire fáj, ha megtudják, akkor minek cigizel? Arra is van esély, hogy pont szembe jönnek veled az utcán, és úgy tudják meg...

Amúgy az orvosok néha így belekérdezgetnek, hogy ön cigizik, ennyi.

2010. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Most miért kell ennyire elítélni,azért,mert cigizik?Ha cigizik,cigizik,nem a mi dolgunk.Amúgy ha jól tudom,akkor a doktor csak akkor mondja el a szüleidnek ha te beleegyezel.:) Drukkolok h ne derüljön ki.De ha tudsz,jó lenne leszokni,legalább próbáld meg.;) Sok sikert mind2höz.

15/L

2010. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha gyomortükrözésre mész elötte 4órával nem szabad rágyújtani,mert nem látható át a gyomor.Velem ezt közölte az orvos mielött mentem,veled nem?Egyébként nem fognak törödni azzal hogy dohányzol e,de ha elszívsz előtte egy cigit biztos hogy megfogják mondani a szüleidnek,hiszen nem lehet elvégezni a vizsgálatot.Neked is kellemetlen lesz,hogy ledugnak egy csővet végig szenvedet,és közlik menj mégegyszer mert értékelhetetlen a vizsgálat.
2010. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha én a szüléd lennék, inkább érdekelne, hogy miért kell neked fiatalon gyomortükrözésre menned, mint az, hogy cigizel e?

Tényleg: miért is?

2010. szept. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azért mert vérvételből az derült ki, hogy lehet liszérzékeny vagyok :S

csodás lesz ha beis igazolódik...

2010. szept. 5. 11:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!