Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehetek rákos? Kérlek irjatok

Lehetek rákos? Kérlek irjatok

Figyelt kérdés

tudom hogy nem valoszinű de rettegek ettől...

vasárnap hirtelen rossz lett a gyomrom , nem tudok enni azóta se szinte semmit, lázam azóta van, algoflex és hűtőfürdő leviszi szépen. azért gondolok komolyabb problémára mert soha nem fordult még elő, hogy 2 napnál tovább lettem volna lázas, és nagyon fura a gyomrom. hasmenésem is van.

19éves vagyok


2010. szept. 1. 17:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
És ezt kimondta neked,hogy ez a fertőzésed van kérdező?Mert ez [link] alapján,sztem nem az!Mintha légúti betegség lenne amit találtam...
2010. szept. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
vért vettek tőlem a fertőző osztályon és ott mondták az alapján.
2010. szept. 12. 15:08
 13/16 anonim ***** válasza:
Tudtad, hogy a fertőző mononukleózist egy Epstein-Barr vírus nevű vírus okozza, ami többféle rákos megbetegedést is? Remélem már jobban vagy azóta azért, csak ez tök érdekes :)
2011. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hogy vagy,mi van Veled azóta kérdező?
2011. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

mononukleozis volt, másfél hónap kellett mire úgy-ahogy rendbe jöttem, kaptam fél év tesi felmentést, hogy a lépem ne fakadjon ki, nem emelhettem nehezet, nem erőltethettem meg magam.


de már régen volt, azóta jól vagyok.


köszönöm a kérdésedet!

2011. szept. 26. 18:45
 16/16 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy jobban vagy és meggyógyultál!:)
2011. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!