Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehetek rákos? Kérlek irjatok

Lehetek rákos? Kérlek irjatok

Figyelt kérdés

tudom hogy nem valoszinű de rettegek ettől...

vasárnap hirtelen rossz lett a gyomrom , nem tudok enni azóta se szinte semmit, lázam azóta van, algoflex és hűtőfürdő leviszi szépen. azért gondolok komolyabb problémára mert soha nem fordult még elő, hogy 2 napnál tovább lettem volna lázas, és nagyon fura a gyomrom. hasmenésem is van.

19éves vagyok


2010. szept. 1. 17:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nem a legrosszabbra kell gondolni.

biztosan csak elkaptaál valami vírust.

2010. szept. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez egy gyomor-bél hurut. Rák sohasem így kezdődik. Kizárt.
2010. szept. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy de ez csak vírus.. :)

A rák álmatlansággal erőtlenséggel meg sok más tényezővel függ össze. de ezekkel pont nem. :)

18/F

2010. szept. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A székleted nem véres ugye?
2010. szept. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
De egyébként sztem is valami virus lehet...,rák semmikép!
2010. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

sziasztok köszönöm a válaszaitokat!

nem véres a székletem, csak hasmenésem van.

megnyugtattattok! ha gyengeséggel kezdődik akkor egész biztosan nem rák.

2010. szept. 1. 18:02
 7/16 A kérdező kommentje:
mármint ugy akartam irni, hogyha a rák gyengeséggel kezdődik akkor nem vagyok rákos.
2010. szept. 1. 18:03
 8/16 anonim ***** válasza:
De ha továbbra is vacakol a gyomrod,azért keress fel egy gasztroenterológust,mert az ilyennel nem szabad viccelni,akkor is ha nem rák!!Minden jót,vigyázz magadra!
2010. szept. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is így jártam nem is olyan rég!péntek este gulyást ettem és arra gondoltam hogy az lehetett a baj "ez tett be"...de aztán benyeltem valami bacit amitől hánytam hasmenésem volt és szörnyen fájtak a beleim,az első 4 napban szörnyen vizes volt a székletem,de aztán vagy a gyógyszerektől vagy a diétától elmúlt 1 hét alatt... ha nem múlik el menj el mindenképp orvoshoz mert nem szabad vele viccelni!!!a hasmenéstől kiszáradhatsz a láz pedig valamilyen belső gyulladás jele mindig....Jobbulást Neked!

2010. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

közben kiderült: mononukleozisos vagyok. most is fekszek ágybol laptoprol irok. senkinek nem kivánom ezt a betegséget!

2010. szept. 9. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!