Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért kell az emberekre...

Miért kell az emberekre ráerőszakolni?

Figyelt kérdés

Miért kell ráerőszakolni az emberekre az oltást?

100%-ig magánügy, hogy valaki oltat vagy sem, de mégis sokan kötelezővé tennék. Miért nem lehet elfogadni, hogy valaki nem kér belőle? Attól még a másiknak ott a lehetőség, hogy beoltassa magát.


2021. jan. 14. 18:50
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

#51, 52

Van veszélyeztetett rokonom és benne van hogy elkap valamit és meghal. Ettől független ő sem oltat. Ahogy a környezetem nagy része sem. Egyszerűen túl sok a kérdőjel és a véletlen ebben a storyban ahhoz, hogy számomra hihető legyen.

Annak is oka van, hogy egyre több helyen lázadnak az emberek és lesz elegük a dolgokból.

Egyébként orvos nyilatkozta, hogy az oltott is fertőzhet, szóval ő is ugyan úgy megfertőzheti azt aki nem kaphat oltást.

2021. jan. 15. 20:26
 32/43 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatna bárki előre, hogy milyen random mutáció fog keletkezni, ami miatt olyan variáns keletkezik, amire nem jó az oltás? Vagy te talán tudod mikor fog egy sejtetben osztódási hiba keletkezno, amit a dns repair nem javít ki és rákos leszel? Na látod, hogy nem. Terhes nőknek semmit sem ajánlanak, se koffeint, se semmit, szerinted az rád is káros? Na látod, hogy nem
2021. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Nem csak terheseknek nem ajánlott. Annak se aki gyereket akar! Szóval valami nem egészen kerek.

Tény, nem tudhatja senki milyen mutáció alakul ki, de ezen logika alapján azt se tudhatod pontosan, hogy hosszútávon mit okozhat az oltóanyag.

2021. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
De mégis mit okozna? Bekerül az messenger RNS a szervezetedbe, a sejtjeid gyártanak néhány tüskefehérjét, az ellen keletkeznek ellenanyagok meg memóriasejtek és csá. A messenger RNS meg nyilván lebomlik. Mégis mi a szent szart okozba mondjuk 10 évvel később?
2021. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Fel se merült benned, hogy esetleg más anyagokat is az emberbe juttatnak vele(most ne a nanorobotos hülyeségre gondolj)?

Nem elsősorban az a cél, hogy most itt ezt a vírust megfékezzük.

2021. jan. 15. 21:01
 36/43 anonim ***** válasza:
61%

Jézusom...

Bocs, de ezekre az összeesküvés elméletekre nem vagyok vevő.

2021. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

Elmondtam a véleményem. Elfogadom a tiédet is. Nem egyezik, de ez van, nem egyformák az emberek

Legalább te kulturáltan fejezted ki magadat és lehetett veled értelmes beszélgetést folytatni. De mivel nem foglak meggyőzni meg te sem engem hagyjuk a dolgot.

Jó hétvégét!

2021. jan. 15. 21:06
 38/43 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon, hogy 3 emberr beszélgetsz szinkronban :D
2021. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
(Y)
2021. jan. 15. 21:26
 40/43 anonim ***** válasza:
38%

"Jézusom...


Bocs, de ezekre az összeesküvés elméletekre nem vagyok vevő."


Sajnos lassan beigazolódik az, hogy nem egyszerű összeesküvés elmélet. Ahogy már többször is történt, a hülye kontósok mégse rugaszkodtak el a valóságtól annyira, mikor gyártották az elméleteiket.

2021. jan. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!