Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A koronavírus miatt ellátatlan...

A koronavírus miatt ellátatlanul maradt, és esetleg tartós károsodást szenvedett betegek fordulhatnak kártérítésért?

Figyelt kérdés
Igazoltan,az ellátás hiányosságai miatt kerültem olyan helyzetbe, hogy jelenleg amputáció előtt állok. Van valami módom arra, hogy legalább valahol panaszt tehetek, ha nincs is lehetőség kártérítés igénylésére?

2020. júl. 24. 07:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem meg ne hagyd annyiba. Viruson kívül is történt hasonló eset ismerőssel....nehogy mar ne legyen hibás, mindig ezt mondjak hogy úgy se nyerhetsz, de ez nem igaz.....basszus amputacio lett egy gyógyítható betegség miatt és ez nem csak veled történt meg most. Ne hagyd annyiba. Hihetetlen h manapság bármit megtehetnek veled te meg csendben turd el, és inkább bele se kezdj a perbe mert úgyis vesztesz....a te életed se ér kevesebbet mint egy Covidos betegé és nagyon túl lett ez reklámozva, pedig egy sima influenzaba többen halnak meg csak ott nem raknak fel netre számokat....a sok birka meg mindent elhisz mert a tv-ben azt mondták....
2020. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mik az esélyek, de ha megalapozott a gyanú, akkor indíts eljárást, gondolom ügyvéddel úgyis átbeszélitek mik a lehetőségek. Egyébként az van ilyenkor, hogy leginkább peren kívüli megegyezés szokott ebből lenni, az gyorsabb, mint egy pereskedés. Kérdés az még, hogy milyen elégtételre számítasz.
2020. júl. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Azóta átgondoltam, és már értem, hogy miért nincs lehetőség, esély a kártérítésre! Valóban, nem konkrétan egy személyt, vagy intézményt vonhatnék felelősségre, hiszen ők tették, amit lehetett! Ahol pedig az intézkedések születtek, ott nincs keresnivalóm!:(( köszönöm! Még annyit, hogy egy közösségi oldalon született egy bejegyzés egy sorstársamtól, ami alá özönlöttek a hozzászólások, néha olyan trágár stílusban, hogy nem lenne érdemes ott se "panaszkodni!" Törölték is a bejegyzést....hogy ki, azt nem tudom!
2020. aug. 1. 07:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!