Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok, ti hogy tudtok...

Dohányosok, ti hogy tudtok abban a tudatban szívni, hogy akár tüdőrákot is kaphattok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 10:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

egyszerűen nem érdekel,és kész.nem ezen kattog az agyam dohányzás közben.és tisztában vagyok a lehetséges következményeivel.

egy dohányos.

2010. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%
Te hogy tudsz úgy autóba ülni, hogy tudod karambolozhatsz is. Vagy lelépni a zebrára, hogy akár el is üthet az autó. Annyi veszélyes dolog van, az emberek mégsem ezen rágódnak. És a zsíros, cukros, szemét kaják állandó fogyasztása, vagy a töménytelen alkoholizálás, a drogozás az se kevésbé egészségkárosító. Kicsit unalmas már ez a kérdés. Nem tudom, hogy miért kell egyeseknek azzal foglalkozni, hogy más miért dohányzik. Nem te fogsz meghalni tőle. Érdekes, hogy ehhez hasonló kérdést még sosem láttam, ami az alkoholistáknak szólt volna.....
2010. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nekem épp ez a célom...

és igaza van az egyik válaszolónak, valamiben megkell dögleni...;)

2010. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hogy tudtok úgy inni hogy akár a vesédet a májadat is tönkreteheted?
2010. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
egyetértek: valamiben meg kell halni :D én csak élvezni akarom az életet, ameddig tart, és ebben a cigi is benne van. Egészségtelen, undorító, a környezetemben majdnem mindenki anti, de nekem tetszik, és csak ez számít. Egyébként meg nem szoktam belefújni mások képébe a füstöt-ha nem akarják :P- hogy fuldokoljanak....
2010. júl. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!