Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok, ti hogy tudtok...

Dohányosok, ti hogy tudtok abban a tudatban szívni, hogy akár tüdőrákot is kaphattok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 10:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Sok cigis haverom úgy van vele, hogy "valamiben meg kell dögleni", vagy csak egyszerűen nem hiszik el (nem akarják elhinni), hogy bármilyen betegséget is okoz a cigi.

A cigi a fiatalok körében menő, aki ennek az ellentétjét

állítja, hazudik!

Vannak persze olyan társaságok ahol "ciki a cigi", de ritka.

Az én munkahelyemen is pár embertől eltekintve mindenki dohányzik. (ez kb 50 fő, és asszem 3-an vagyunk akik nem cigiznek)

2010. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ez egy szenvedélybetegség.Nem gondolnak arra,h milyen következménye lehet,mivel aki kábszerezik se gondol arra,hova is jut..a pillanatnyi "megnyugvás",jóérzet a lényeg...

Igazából soa nem értettem meg őket,én totál jól megvagyok mindenféle mesterséges stimulálószerek nélkül,élem életem,és eszembe se jut pl. rágyújtani.

A párom dohányzik,reggel majd megfullad, ugy köhög,ideges, ha fogytán a cigije,és ugy tűnik, nagy ívben le...ja,hogy mit okoz a dohányzás.

Azt hiszem, sose fogom megérteni ezt...(bocs az OFF-ért)


egy NEMDOHÁNYOS

2010. júl. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem hisszük el hogy ez velünk megtörténhet.Különben is ha minden cigikor ezen járt volna az eszünk már a diliházban lennénk.

Egy exdohányos!

2010. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Te hogy tudod az utca levegőjét színi abban a tudatban hogy akár tüdőrákot is kaphatsz tőle?
2010. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

10:16


Az utca levegője mellé az illető még rásegít plusszban magára egy kis méreggel.

Talán az optimális az lenne, ha már mérgező világban élünk,lehetőség szerint csökkentsük a rizikótényezőket.

2010. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ahogy pl. nagycsaládok ülnek be a Mekibe, gyerekestől, mindenestől. Vagy úgy, hogy csipszeket, meg egyéb szemeteket eszünk, ilyen-olyan vizet/löttyöt iszunk, van, akik drogoznak, van, akik alkoholisták, vannak dohányosok, és van, aki mind egyszerre. Ez a XXI. század...és nehogy azt higgyétek, hogy valami "nyú édzs"-aktivista vagyok. Mert meg sem próbálok tenni ezek ellen a dolgok ellen...
2010. júl. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Sosem cigiztem, de úgy tudom, hallom hogy pl. azzal nyugtatják magukat, hogy hányan vannak tüdőrákosok akik nem szívták és hány bagósnak semmi baja sincs.

Akinek szerencséje van, arra hat a Churchill-effektus:

"A hosszú élet titka: whisky, szivar és semmi sport!" – Winston Churchill (91 évig élt)

2010. júl. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Engem nem érdekel, és kész.
2010. júl. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nem cigizek, de ha cigiznék, totál nem érdekelne, hogy mit lehet kapni tőle.
2010. júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezt én se mértem. Az még oké, hogy lesz@rják, hogy más emberek egészségét károsítják vele (az asztmám miatt többször kezdtem már fulladni buszmegállóban, dohányosok közelében), de hogy a sajátjukkal ennyire nem törődnek, az gáz...
2010. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!