Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokjak le a dohányzásr...

Hogyan szokjak le a dohányzásról a legkönnyebben?

Figyelt kérdés
Ha valaki sikeresen leszokott kérem irja le hogyan tette. Szeretnék lovagolni járni viszont a kettő sajnos együtt nagyon drága lenne igy lekell mondanom a cigiről. De nagyon nehéz pedig nagyon szeretnék lovagolni. És ne gyertek azzal hogy hát akarat erő.mert nem segit:( köszi
2010. júl. 8. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én letettem a cigit az éjjeli szekrényemre és a maradék 4 darabot 3 hónap múlva elajándékoztam egy dohányosnsk. Semmi cicó, így történt. Nem alkudoztam magammal.
2010. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden pillanatban, amikor nehéz, gondolj a lovaglásra. Egyébként meg ha tényleg fontos neked, akkor meg tudod csinálni.
2010. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Március 17-én gyújtottam rá utoljára. ( Bár ez nem igaz mert egy fél cigit azóta elszívtam, de eléggé beteg voltam tőle. )

Szóval le kell tenni és pont. ( 10 év után tettem le ) Csökkenteni, nikotin tapaszt használni hülyeség is meg drága is. Szóval tedd le, döntsd el a fejedbe, hogy nem bagózol és kész. Egyik ismerősöm látta hogy épp leszokóban vagyok ő meg motort akart venni és letette ő is. Azóta vígan motorozik...

2010. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Pedig ehhez akaraterő is kell, szerintem ugy csináld, hogy a napi adagod, egyre kevesebbre csökkented..

és ne higy abban hogy az a cigi ellenes tapasz segit, mert nem, a nagynénnyém is probálta, és semmi nemtörtént, még mindig cigizik, sőt még jobban!szoval én ezt ajánlanám, csökkentsd a napi adagod, és kész:)

2010. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom h már próbáltál leszokni? Ha igen meddig bírtad?

Én egyébként egyetemista vagyok és kollégista, 21éves és már 3 éve dohányzom, arra jöttem rá h koliban sokat unatkozom és szinte óránként kimentem rágyújtani szobatársakkal.. meg amikor elmentem boltba akkor is már szinte rosszúl voltam amikor nem gyújtottam rá útközbe mert szokásommá vált, amikor meg bulizni megyek akkor meg 1 éjszaka egy doboz cigi minimum h elment.

De most h itt van a nyár és kiszakadtam abból a környezetből már egy hete nem gyújtottam rá, és nem is kívánom, inkább elmegyek kocogni vagy vagy konditerembe.

Tudom h a sport meg a dohányzás nem kezesbarátok így ez is hajt valamennyire h remélem azt a kárt amit eddig okoztam a tüdőmnek most helyrehozom vagy legalább nem rombolom tovább addig amíg nem lesz belőle valami komolyabb bajom és majd csak akkor jönnék rá h ezt nagyon elba*tam.

Nem tudom h már voltál-e igazábol komoly beteg amikor legyengűlsz teljesen nincs kedved semmihez fáj valamid?

Olyankor azt szokták mondani h bármit megadnék h egészséges legyek. Lehet h csak akkor fogsz leszokni róla amikor már valami baj lessz, vagy akkor már azt fogod mondani h mostmár úgy is mindegy. Nem kívánom neked de így szokott lenni. Ismerek olyan embert aki 15-20 éven keresztül folyamatosan alkoholizált keményen, és nem tudott leálni róla vagy is igazából szerintem nem akart, addig amíg vért nem hányt! Azóta hiába kínálja faterom amikor jön felköszönteni névnapján NEM iszik egy deka alkoholt.

Szóval nem kell hozzá más csak akart meg egy kis józan ész, ha az nincs akkor meg marad majd a félelem amikor már késő lesz.

Nem tudom h szoktál-e torrentezni?

Ha igen akkor nézz szét azon az oldalon ahova be vagy regisztrálva olyan néven h leszoknék a dohányzásrol de nem tudok, vagy csak írd be h dohány, ha nem találod az oldaladon akkor itt megtalálod sztem érdemes meghalgatni és elgondolkozni rajta.

*****

Nem akarok okoskodni de utolsó mondatod h: "És ne gyertek azzal hogy hát akarat erő.mert nem segit"

Ha így állsz hozzá h úgyse segít akkor ne is várj semmit:D

Mit sikerült már úgy megvalósítanod valamit amit nem akartál? Azok általában véletlenek szoktak lenni.

Véletlenül meg leszokni a cigiről elég vicces lenne:D

SOKK SIKERT!

Boccs a regényért.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%
Hát én már többször is próbáltam.. volt olyan h kiba$ztam a kukába az összeset az ott is maradt :D de másnap vettem másikat...utána azt mondtam h nincs akkor kb 1 hónapig bírtam de 1 hónapig egy idegbeteg állat voltam. Ha elfoglalod magad akkor nem kell cigi vagyis nekem nem. Már ott tartok h naponta vagy 5-10 szál :D régen még 2-2,5 dobozzal is elment egy nap alatt.
2010. júl. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!