Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pipások mit csinálok rosszul?

Pipások mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy vízipipát és eddig 2X szívtam, mindkétszer iszonyúan megfájdult a fejem. Már szívtam többször is, de mindig társaságban, valaki másét. Azért gondolom, hogy valamit rosszul csinálhatok!

Szerintetek?


2010. jún. 21. 17:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja meg ami még furcsa, hogy nagyon bekábultam tőle, szédelegtem minden bajom volt! Ami előtte egyik pipázásnál sem fordult elő!
2010. jún. 21. 18:03
 2/9 anonim ***** válasza:
nem szívtál túl nagyokat belőle?:O
2010. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De. Az miért baj?
2010. jún. 21. 18:29
 4/9 anonim ***** válasza:
nem jut elég oxigén az agyadba
2010. jún. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
pontosan,és ezért szédülsz :) inkább szívj kis adagokat :P
2010. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyik sem én nem vagyok olyan idióta aki a pipájának nevet ad xD
2010. jún. 21. 23:47
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat, megfogadom a tanácsot!
2010. jún. 22. 08:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha társaságban vagy, akkor ugye megy körbe a pipa. Pl.: szívsz 3at és továbbadod ezt megcsinálják a többiek is és míg viszaér hozzád a cső, te már kellőképp ,,kitisztítottad" a tüdőd, elég oxigént lélegeztél be ahhoz, hogy újra szívhass rosszullét nélkül. Ha egyedül pipázol akkor minden szívás után lélegezz 2t és utána szívj újra. Én is küzdtem ilyen problémával, hogy hányingerem lett de így már megoldtam.
2010. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!