Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért jó dohányozni?

Miért jó dohányozni?

Figyelt kérdés
Én mindig is utáltam a cigit, már a szagától is rosszul vagyok.
2010. jún. 20. 10:47
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
55%
Egy kérdés a kérdezőhöz. Ha utálod akkor miért szaglászod?
2010. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

nem szaglászom...nem érted?


pl: reggel a buszmegállóban kb 8 ember dohányozik. étteremben ugyanígy. nem tudom elkerülni. senki sem tudja elkerülni. az utcán is dohányoznak...

2010. jún. 24. 11:57
 43/49 anonim ***** válasza:
76%

Hi


Én speciel szeretek dohányozni. Nem azért mert menő, vagy függő vagyok, hanem mert szeretem a dohány aromáját.

Mindig figyelek a nemdohányzókra hogy ne zavarjam őket az élvezeti cikkemmel.

2010. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező! Szerintem a dohányosok és nemdohányosoknak közös érdeke, mindketten támogatják az éttermekben, szórakozóhelyekben, közintézményekben, stb. külön, KULTURÁLT (nem egy egy négyzetméternyi szellőzetlen luk) dohányzóhely / külön dohányzó rész létrehozását!

Azt ne a mi nyakunkba varrd, hogy ezt képtelenek megcsinálni! Hidd el, én is örülnék, ha lenne külön dohányzó rész egy csomó helyen!

2010. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

"Hát szerintem békén kéne hagyni a dohányosokat,mert ha ők akarják tönkre tenni a szervezetüket akkor tegyék...Nem a mi dolgunk..."


Ezzel csak az a baj, hogy legtöbbször nem csak a saját egészségüket károsítják, hanem a másokét is.

2010. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
igen:D
2010. júl. 8. 13:31
 47/49 anonim válasza:
82%

Most,hogy így a kommenteket végigolvastam,( nagyon is antidohányos vagyok)igazat kell,hogy adjak társaimnak.Mindenki nyavalyog,hogy milyen nehéz dolga van,hogy egy szaros szál cigit eltegye és kivágja a szemetesbe.Egyáltalán nem nehéz dolog.Igen, eleinte nehéz elvonási tünetek jelentkeznek, de ki lehet bírni,hisz ez nem a holokauszt, nem?Ráadásul olyan mértékben pusztítjátok az agysejtjeiteket, a tüdőről és a szájról nem beszélve,hogy az eszetek lassan tényleg elmegy!

Ráadásul azok az emberek szívják meg a legjobban akik mellettetek állnak,és nem akarnak valamilyen rákban vagy más cigaretta okozta betegségben meghalni!

Köszönöm,hogy elolvassátok(már ha elolvassátok)és most jöhetnek nyugodtan az arrogáns leszóló megjegyzések.


Üdv!

2010. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim válasza:
23%
Hehe,látom lepontoztatok. :)
2010. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
33%
Mert megnyugtat
2010. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!