Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért jó dohányozni?

Miért jó dohányozni?

Figyelt kérdés
Én mindig is utáltam a cigit, már a szagától is rosszul vagyok.
2010. jún. 20. 10:47
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
50%

"De legalább szép profitot termelnek :)"


És a köztünk, dohányosok között lévő bunkók miatt fog a szarból összegyúrt, semmit sem érő gyermeked ugyanolyan szép fekete tüdőt szerezni, mint amilyen a dohányos barátainak lesz ^^

2010. jún. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
27%

Jah, és ha mi függünk a cigitől, akkor te meg tőlünk függsz. Most is ahelyett, hogy értelmeset tennél, itt pazarlod a normális emberek idejét.


Amúgy kérdező, talán e szépséges válaszoló nem ugyanolyan bunkó, mint te, vagy az előtte lévő antidohánys válaszoló? Mert pont ugyanolyank vagytok, mint a dohányosok bunkóbbik fajtája.

2010. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
83%

A jövendőbeli gyerekemnek, olyan tüdeje lesz amilyen. Megfelelő nevelés mellett nem szokik rá úgysem. Az, hogy mit csinál majd felnőttként, az az ő dolga lesz, még akkor is ha nem értek majd vele egyet.


Egyébként nem feltétlen kell, hogy ott legyen állandóan amikor más dohányzik, hogy passzívan ő is szívja.

Az is megmutatja egy dohányos értelmi szintjét, ha belátja, hogy másoknak árt vele, és ezért elhúzódik egy kicsit, vagy a kijelölt helyre megy elvégezni a dolgát. Ez senkit nem fog zavarni, attól ő még ugyan úgy ember.

2010. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
93%

Azzal, hogy a gyakorikérdésekre írom a véleményemet, azzal nem pazarlom másoknak az idejét. Ha nem tetszik, ne válaszolj, vagy el se olvasd.

Én senkit nem bunkóztam le, elmondtam az álláspontom, tudom hogy a dohányosoknak fáj az igazság.


Ja és ha sikerült valamelyik dohányosnak felidegesednie, akkor javaslom gyújtson rá, majd megnyugszik :)

2010. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
30%

„Te viszont csináld csak. A drogosok se akarnak leszokni, miért is tennék?”


Mindenkinek más az értékrendje. Ezt el kell fogadnod, és tolerálnod kell. Én se szólok bele, te mit csinálsz (pedig biztos vagyok benne, jársz autóval, városban laksz, eszel disznóhúst, stb. te is gyilkolod magad, te se vagy hibátlan). Amíg én nem fújom az arcodba a füstöt (márpedig nem teszem, nem gyújtok rá gyerek mellett, stb.), addig semmi jogod nincs engem lenézni, ledegradálni, unintelligensnek minősíteni. Csak azért, mert tőled méterekkel arrébb, másik helyiségben, egy erre a célra kijelölt helyen cigizek.


„Sőt még meg is köszönöm az Magyar Állam nevében is, hogy támogatod. Ugyanis szép nagy adó van rajta, remélem egyre nagyobb és nagyobb lesz :)

Persze ti akkor is venni fogjátok, de az se baj azzal is csak jót tesztek mert nagyobb lesz a bevétel.”


Ezzel tisztában vagyok, nem sajnálom senkitől. Te is biztos költesz olyan dolgokra, ami nem létszükséglet. Megint csak azt tudom mondani: mindenkinek más az értékrendje.

2010. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
9%

"Én senkit nem bunkóztam le, elmondtam az álláspontom, tudom hogy a dohányosoknak fáj az igazság."


:D:D:D:D nagyon fiatal lehetsz, ha még hiszel az igazságban :D

2010. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

15:48-nak:


khmm...


Én a kérdésemet nem azért írtam ki, mert bunkó vagyok, és le akarom oltani a cigiseket, hanem azért, mert kíváncsi vagyok, hogy miért jó.


Amugy aki még ellenem van, és ideges, az tényleg szívjon el egyet...

2010. jún. 20. 16:10
 28/49 anonim ***** válasza:

16:05


Veled nincs semmi baj. Ha tényleg te is tiszteletben tartasz másokat magad mellett akik nem dohányoznak, akkor benned megvan az ami pár emberből hiányzik.


Viszont el kell fogadnod, hogy mindig lesznek olyanok, akik beszólogatnak emiatt, köztük vagyok én is.

A sértegetésig csak azért fajulhatnak el a dolgok egyes esetekben, mert nem minden dohányos tudja kulturáltan csinálni azt amit csinál.

2010. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
és arról szó sincsen, hogy a dohányosokat nem tarom inteligensnek...
2010. jún. 20. 16:11
 30/49 anonim ***** válasza:
71%

„A sértegetésig csak azért fajulhatnak el a dolgok egyes esetekben, mert nem minden dohányos tudja kulturáltan csinálni azt amit csinál.”


Ez igaz! A dohányosoknak, antidohányosoknak is van mit tanulni az egymás iránti tiszteletről! Csak egy példa:

Gyakran utazok vonattal. Egyszer dohányzó kocsiban egy utastársam megkért, hogy ő beteg, és könnyen megfájdul a feje a cigifüsttől, de csak ide kapott helyet. És ha nem lenne nagy probléma, nem tudnék-e kimenni a kocsik közé rágyújtani. Nem volt probléma, egy normális kérés volt.

De aki felhívja a barátját, és hangosan elkezd visítani a telefonba, hogy ő már megint itt ül a sok dohányos között, és hogy rohadna le mindegyiknek a tüdeje, nem igaz, hogy nem bírják ki, stb. annak bizony a pofájába szoktam fújni fél dobozzal.

Minden csak hozzáállás kérdése, egy biztos: ezzel a bunkó, lekezelő stílussal a kérdező nem fog elérni semmit. De nem csak a dohányosokkal kapcsolatban, az életben sem.

2010. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!