Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért jó dohányozni?

Miért jó dohányozni?

Figyelt kérdés
Én mindig is utáltam a cigit, már a szagától is rosszul vagyok.
2010. jún. 20. 10:47
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

"... de ki hallott már kultúrált antidohányosokról? :D Senki, mert nincs olyan. Az összes csak szánalomból (ami a saját kisebbségi komplexusából ered) és unalomból provokálja a dohányosokat. Nem valami kultúrált módon, formában és hangnemben. "


Az antidohányosok lehetnek kultúráltak.


Szerinted amugy én nem vagyok nyugodt? Hát szerintem tökre az vagyok... :) Szerintem inkább Te vagy felidegesülve... Szóval nincsen igazad. Én nem akarok neked ellentmondani, de ebben most nincsen igazad. Én nem akarok senkit provokálni, és ha esetleg mégis azt csinálom, akkor sem unalomból. Én egy igen elfoglalt személy vagyok, nem szoktam unatkozni. Szóval már megint nincsen igazad.


a dohányosok pedig a nem dohányosakat provokálják, nem valami kultúrált módon, formában és hangnemben. ;)

2010. jún. 20. 16:18
 32/49 A kérdező kommentje:

Istenem. Mindenki csak engem akar kiközösíteni?


Nem szabad a külsőről megállapítani semmit. Főleg látatlanban... ezt tudom mondani. Ha azt mondja valaki, hogy nem vagyok sikeres az ÉLETBEN, akkor nagyot téved! Mindenki sikeres valamiben, ez tény.

2010. jún. 20. 16:23
 33/49 anonim ***** válasza:
33%
Az, hogy sikeres vagy valamiben, és elfoglalt, nem kifogás se a provokálásra, se mások lenézésére.
2010. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:
Én nem nézek le senkit...
2010. jún. 20. 17:23
 35/49 A kérdező kommentje:
Nem is kifogást kerestem!
2010. jún. 20. 18:00
 36/49 anonim ***** válasza:

Dohányozni nem jó,csupán csak azért teszik az emberek,mert függővé váltak.De ez még nem jelenti azt hogy jó!

Cigaretta ugyanolyan erős függőséget okoz,mint a heroin,csak sokkal lassaban építi le a szervezetet.

Legális drog!

2010. jún. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
ennyi erővel miért jó kefélni?
2010. jún. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
A kefélés nem okoz tüdőrákot,se érszűkületet sőt...
2010. jún. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
csak agyvérzést könnyen lehet kapni. Vagy AIDS-t, esetleg ady endre betegségét...
2010. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Olvastam,hogy a cigaretta karcsúsít,ám ha leszoknak róla,akkor az eredeti alakjuk többszörösére hízhatnak,és aki ezt későn tudja meg,az alapból nem szokik le soha,vagy aki ezt a tényt tudja,az csak azért is rászokik.Ráadásul kevesebbet esznek a dohányosok,kevesebb ételt igényelnek.Jobb a bélműködés,szorulásos embereknek jót tesz.(Vannak még egyéb jó tul.-ai is,de azokra már nem emlékszem.)De én is utálom.És még káros is a tüdőre és a májra.


13/L

2010. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!