Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért jó dohányozni?

Miért jó dohányozni?

Figyelt kérdés
Én mindig is utáltam a cigit, már a szagától is rosszul vagyok.
2010. jún. 20. 10:47
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
62%

11:44 ez hülyeség, én sem köhögtem soha tőle, sosem kellett erőltetni magam.


Amúgy tényleg társaságépítő... az egy dolog, hogy a barátaiddal cigizés nélkül is eldumálsz, de én a suli dohányzóban egy rakat olyan emberrel szoktam dumálni, akikkel egyébként nem hiszem, hogy szóba álltam volna. Egy csomó havert szereztem így :P:P

2010. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
hát ez te vagy. de szerintem nem a cigitől lesz valaki népszerű, hanem attól, hogy egy egyéniség. A cigitől senki nem lesz menő, inkább bunkó. Azért gyújtanak rá nyilvános helyen is, mert ezzel akarnak menőzni... na de már eltértem a témától. szóval ha valaki barátot akar szerezni, akkor szerintem nem cigizni kell hozzá, hanem mondjuk jó humor, segítőkészség, megértőség, és persze közös téma... nem a cigi.
2010. jún. 20. 13:09
 13/49 anonim ***** válasza:
27%

Te paraszt... azaz kérdező!


Lehet, hogy egy pár nagyfiú meg nagylány azt hiszi, hogy ettől menő, de attól még a dohányosok millióiról nem mondhatod, hoy menőségből szívják a cigit. Az utcán az ember azért gyújt rá, mert talán jólesik neki és valami különös okból pont nem otthon van... hihetetlen, mi?


Azt észrevettem, hogy ti antidohányosok gátlástalanok és hazudozók vagytok, de miért kell még provokálni is csak azért, hogy oszthassatok minket?

2010. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
27%

Ja és még annyi, hogy egyéniség lehet az ember azzal együtt is, hogy dohányzik. Ez a kettő nem zárja ki egymást.

És a másik agymosottnak meg megsúgom, hogy rengeteg embernek nem kell "erőlködnie" a cigivel. Én spec egyet köhögtem, akkor is azért, mert lenyeltem a füstöt, nem azért mert rossz volt letüdőzni. Szóval ez sem jött be nektek...

2010. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
na látod... erről beszéltem... a bunkóságról. attól még nem kell leoltani a másikat, mert te nem értesz vele egyet... ;)
2010. jún. 20. 15:06
 16/49 anonim válasza:
62%
Hát szerintem békén kéne hagyni a dohányosokat,mert ha ők akarják tönkre tenni a szervezetüket akkor tegyék...Nem a mi dolgunk...
2010. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
48%

Mindenki menőzésből szokik rá. Meg azért mert lát sokakat meg társaságban többen űzik, ezért az egyén azt gondolja, hogy akkor: "hát már miért ne rontsam én is az egészségemet, költsem a pénzemet erre állandóan, foglalkozzak azzal, hogy ne legyek büdös, és növeljem meg az idegeskedésemet napi szinten addig míg meg nem kapom a drogomat?"


Ugye milyen nagyszerű? :D

Az összes dohányos aki felvág, hogy milyen jó neki, ők szánalmasak.

Azok akik beismerik, hogy hibáztak, de nincs elég erejük tenni ellene, őket sajnálom.

Akik pedig végre belátják, és tesznek is valamit a leszokás érdekében, őket tisztelem.


Rászokni nem volt nehéz senkinek igaz?

Ha pár embernek megjön az esze, akkor majd rájön, hogy attól lesz igazán menő, és büszke, ha le tud szokni róla.

Nem egy hétre,hónapra,évekre, hanem örökre.


Bizonyítsatok magatoknak, és másoknak, hogy le tudjátok tenni. Ha nem teszitek meg, akkor addig feleslegesen vitatkoztok, hogy ti milyen intelligensek, okosok, ügyesek vagytok. Sajnos nem igaz. Gyengék vagytok.

2010. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
47%

"Bizonyítsatok magatoknak, és másoknak, hogy le tudjátok tenni. Ha nem teszitek meg, akkor addig feleslegesen vitatkoztok, hogy ti milyen intelligensek, okosok, ügyesek vagytok."


lol miért, mit bizonyít az, ha leszokok?! Most komolyan szerinted ha leszokok, intelligensebb, okosabb, ügyesebb leszek? Én még nem hallottam a leszokás utáni IQ-emelkedésről!

Ugyan már, minek szoknék le, ez csak egy túlparázott dolog. Az autóban is meg szoktak halni, azzal is veszélyezteted a körülötted élők egészségét, mégis gondolom beülsz kocsiba. Ennyi... akkor lennék hülye, ha valamit, ami nekem jó, abbahagynék, mert mások azt mondják.

2010. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
70%

Nem, én azt hiszem, hogy te most gondolod magadnak nagyon okosnak. IQ-nak semmi köze ehhez, az teljesen mást mér.

Ne szokj le ha nem akarsz, de az sajnálatos, ha azt hiszed, hogy ezzel jót teszel magadnak.

Azért a dohányosok többsége belátja, hogy árt magának, meg nyűg a hátára ez az egész, de már nincs erejük tenni ellene.


Te viszont csináld csak. A drogosok se akarnak leszokni, miért is tennék? Azért a pár perc száguldásért megéri lőni magukat, hogy utána depresszióba essenek rángatózzanak stb.


Sőt még meg is köszönöm az Magyar Állam nevében is, hogy támogatod. Ugyanis szép nagy adó van rajta, remélem egyre nagyobb és nagyobb lesz :)

Persze ti akkor is venni fogjátok, de az se baj azzal is csak jót tesztek mert nagyobb lesz a bevétel.


Az emberek szenvedélyében, és betegségekben nagy üzlet van. Gondolkodom, hogy majd egyszer én is kiveszem a hasznom ebből valahogy, hiszen úgyse lehet meggyőzni a dohányosokat, hogy hagyják abba. De legalább szép profitot termelnek :)

2010. jún. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
40%

Először is egy érdekes dolog.

Sokan beszélünk (dohányosok, nem dohányosok együtt) kultúrált dohányzásról. Mert lehet kultúráltan is csinálni, s a legtöbben úgy csináljuk.

... de ki hallott már kultúrált antidohányosokról? :D Senki, mert nincs olyan. Az összes csak szánalomból (ami a saját kisebbségi komplexusából ered) és unalomból provokálja a dohányosokat. Nem valami kultúrált módon, formában és hangnemben.


-----


"na látod... erről beszéltem... a bunkóságról. attól még nem kell leoltani a másikat, mert te nem értesz vele egyet... ;)"


Aha... ja, akkor engedd meg, hogy idézzek tőled:


"A cigitől senki nem lesz menő, inkább bunkó. Azért gyújtanak rá nyilvános helyen is, mert ezzel akarnak menőzni... "


Oh, és te még egy provokatív kérdést is kiírtál, azért mert nem értesz egyet velünk, dohányosokkal.


-----

15:29-es válaszoló.


Sajnállak, valami nagy baj lehet a családi, baráti körödben, ami miatt ilyen ellenséges vagy velünk, amellett a tény mellett, hogy ostoba vagy a dohányzos okaihoz, miértjéhez, stb...

2010. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!