Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem tiltják be a dohányz...

Miért nem tiltják be a dohányzást?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy több értelme van több betiltott drognak is, a gazdaságnak is károkat okoz.


[link]



#tiltás #dohányzá
2017. jan. 10. 20:54
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
Nem is tudsz felállni a tolószékedből noymika. Mit keménykedsz. :)
2017. jan. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
pesten meg szívja az ember a koszos levegőt meg eszi a koszos hamburgert
2017. jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Látom ez a kérdés is átment a személyeskedés viharos vizeire. Ha bárkit is megbántanék, akkor azért elnézést kérek, de mind a kérdező mind az utóbbi jónéhány válaszoló úgy viselkedik mint a 10-12 éves gyerek, aki épp most szakadt rá az internetre. És még egy általánocs jótanács a válaszolóknak: Do not feed the trolls!
2017. jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Tinikorom óta űzök küzdősportokat. Box, kick-box majd MMA.

Sokat ütötték a fejemet, (de én még többet másét) ezért kicsit bekattantam, egy állat lettem. Ha megnézitek Conor McGregor videóit, kb. én is így viselkedek.

Szóval nagyon nagy tévhitbe vagy, ha azt hiszed, hogy én kussban állok, ha valaki rám fújja a füstöt.

Vertem már ki más kezéből cigit, aztán a fogait vertem ki majdnem.


# 32


Nem eszem hamburgert. Amit tudok tenni a szennyezet levegővel, hogy 4-es 6-ossal megyek dolgozni. Hamarabb beérek, mint kocsival, 15 perc. Plusz kellemes emlék, hogy az egyik barátnőmmel itt találkoztam először. A sok hülyegyerek, a 20 éves ócskavasával azt hiszi itt bp-n is, hogy menő. 1 havi fizetésem lehet annyi, mint a kocsijuk.

Lenézem azokat a munkatársaimat is, akik 5 perce laknak az irodától, és kocsival jönnek be. Természetesen egyedül ülnek a kocsiban. Nehogy azt higgyétek, hogy csak a bagósokat nézem le. Ezeket is arcon köpném.

Meg akik 150 kilóval szétfolynak a székben. Aztán az adónkból járkál a kardiológiára, amíg el nem viszi a stroke.

Informatikus vagyok, mégis sportos vagyok. Nekünk sincs megtiltva. Kondi az alap minimum 3x, meg néha belefér, lenézek boxterembe, foci stb. Ahogy jön.

Minden nap 3300 kalóriát eszek. És amit ma ettem:

Reggelire: Zabpehely, banán, meg egy csoki shake

Pekándió nasi munka közben

Uzsonnára Csirkés Wrap cézár salátával, Hummusszal

Ebédre sült tőkehalfilé, sajtszósszal, pirított kenyérkockákkal, hagymával.

Aztán még 6 fele egy marhahúsos szendvics meg egy joghurt.

Ez nem piszok hamburger.

Plusz étrendkiegészítők, multivitamin, protein, Nitrox edzés előtt meg ilyen apróságok.

A melós menza se kell, hiába ingyenes. Piszok finomított lisztes péksütemények, stb.

Azért van már nálunk a HR-es csajnak is olyan feje, mint egy rozmárnak

Ezt most csak azért írom le, mert a kérdés eleje óta a hamburgerrel jöttök.

2017. jan. 16. 00:22
 35/38 A kérdező kommentje:

Illetve tegnap.

És természetesen itthon dolgoztam vasárnap. Nem muszáj, de minél több pénzt össze akarok szedni.

Nekem hiába írogatjátok már a kérdés eleje óta, hogy a zabálás is olyan káros, mint a cigi.

Felőlem lehetne a „trash-food”-okat is dohánybolt szerűségekben árulni. Nem lenne rossz ötlet.

2017. jan. 16. 00:27
 36/38 anonim válasza:

A marhahús, vöröshúsok rákkeltőek, ennyi erővel azt se edd!

Csak mondom szociopata barátom!!!

2017. jan. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Akkor egészségedre! Tedd tönkre magadat, dohányozz, egyél gyorskaját, emellé legyél még alkoholista is, és ha már ennyire nem érdekel az egészséged, akkor próbáld ki a heroint is.
2017. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Te letöltötted a küzdősport programot, mint Neo? :)
2017. jan. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!