Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért dohányzol, ha dohányzol?...

Miért dohányzol, ha dohányzol? Ha nem dohányzol, akkor kérdezted már a körülötted lévőket, hogy miért dohányoznak?

Figyelt kérdés

A "mert megnyugtat,mikor ideges vagyok" válasz számomra már lejárt.Elég a hülye rizsából,az igazságot akarom tudni.Múltkor a tanáromtól kérdeztem meg,hogy miért hoányzik(persze csak úgy szépen),azt mondta,hogy ő nem tudja.Anyámat is kérdeztem,mamámat is kérdeztem,nem tudták megmondani,hogy mi a jó benne.A 14-20 évesek általában azért,mert menő(kivételek vannak,ritkán).De efelett a kor felett miért dohányzik valaki?Komoly indokot szeretnék,és ha valaki tud az általános válaszon kívül más elfogadható választ írni,akkor az írjon!Nem értem,miért jó?

Nem sértésből mondom,de a cigi nem oldja meg a problémákat!A 14-20 évesekét igen,mert nekik az a problémájuk,hogy a menő gyerekeket követni kell,és csak így lehet követni..szval ők azért szívják.De az idősebb,meggondoltabb generációt kérdezem!:D


2010. máj. 3. 23:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Miért nem akarod letenni?=S pénzbe kerül,nem?Akkor is,ha csak 1-2 szálat szívsz..
2010. máj. 4. 18:37
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha kíváncsi vagy elmondom. Azért mert voltam akkora marha, hogy kipróbáltam és szépen sikerült rászokni.. 1-2 alkalommal már abba hagytam, de valamiért mindig visszatértem hozzá. Akik azt hiszik, hogy a napi 1-2-3 szál hosszú távon is annyi marad, tévednek!
2010. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

16:38-as vagyok.

Jól esik, erre tényleg nem tudok mást mondani, a pénz meg számomra nem akadály, ha emberi cigit akarok szívni, pl djarumot csak ritkán veszek, 1200 azért nem szeretnék költeni rá.

Félévente járok szűrővizsgálatra, eddig nem mondták az orvosok, hogy gond lenne. A másik meg, azalatt az 5 perc alatt nem agyalok a problémáimon.

Nem mindegy, hogy mi miatt lesz agyvérzésem?

2010. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Akarsz szenvedni,mikor meghalsz?Mert én nem...
2010. máj. 4. 20:43
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Emberek vagyunk, különbözünk. Neked ez a véleményed, tiszteletben tartom :)

Ettől függetlenül még nem szeretném letenni, valószínűleg, még nem vagyok hozzá elég "érett".

2010. máj. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
hát napi 1-2 szál?? ez nem tartható, vagy abba fogjátok hagyni vagy növeled az adagot..
2010. máj. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hat éve vígan elvagyok a napi 1-2-vel, nőni biztos nem fog, eddig még csökkeni sem csökkent.
2010. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!