Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 13-15 éves FIÚK! Miért szoktok...

13-15 éves FIÚK! Miért szoktok rá a cigizésre? Ki adja nektek, honnan szerzitek, szerintetek ez menő? MIÉRT?

Figyelt kérdés

Lányok is válaszolhatnak, hogy ők miért szoktak rá!

És nem azokat szeretném olvasni, hogy én nem is cigizek, meg stb...


Köszi!


2010. ápr. 7. 19:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Mindenkinek joga van úgy tönkrebszni magát ahogyan akarja..


Én is dohányoztam 3 évet


20-23 éveim között..


De engem senki sem okított, magamtól jöttem ár miért szar, és magamtól is szoktam le róla..


Mellesleg azért szoktam rá, mert a tulajdon apám gyerekkorom óta a lakásban dohányzott...


Jó felelősségteljes szülő mi?


Szerencsére már nem él, és ő 45 évig függött ettől a szartól én pedig bebizonyítottam neki még éltében,

hogy le lehet szokni és hogy jobb vagyok nála!!!


28 F

2010. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
19:48-nak: Hát most k*rvára nőttél a szememben,azzal hogy kiderült hogy nem azért szívod mert szerinted menő,hanem kezdesz egy mocskos függő lenni...idióta
2010. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

20 48 :

A 14 éves kis takonynak ... xDDD

Ez ütött annak ellenére, hogy nem volt szép tőled xD

2012. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
54%

Én nem vagyok rászokva, de 2-3 havonta elfogy egy dobozzal. (nem csak én szívok, esetleg haverokat is megkínálok) Kb. egy éve kezdtem el 1-2 szálat szívni.

Akkor gyújtok rá, ha nagyon ideges vagyok, vagy megkívánom (ez a két alkalom elég ritkán van) + bulikban. Egy buli alkalmával 5-10 szálat is elszívok (mert meg is kínálnak).

Ettől függetlenül 3 hete nem gyújtottam rá és egyáltalán nem zavar, nem érzek semmit xD Nem vagyok függő.

Én olyannal vetetem, aki elmúlt 18 éves, vagy aki ott veszi ahol kiadják.

Azt már csak hozzáteszem, hogy mivel van hogy 3 hónap után is még bőven marad a dobozban, így ez olyan cigizés, hogy nem dohányzom rendszeresen. Minden nap kimegyek a barátnőmmel suliidőben és ő rágyújt, de én nem. Csak olyan 20-30 alkalomból 1x.

Nem tartom se menőnek, se cikinek. Egyes cigik szerintem finomak is. (Djarum :D)


17L

2012. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!