Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 13-15 éves FIÚK! Miért szoktok...

13-15 éves FIÚK! Miért szoktok rá a cigizésre? Ki adja nektek, honnan szerzitek, szerintetek ez menő? MIÉRT?

Figyelt kérdés

Lányok is válaszolhatnak, hogy ők miért szoktak rá!

És nem azokat szeretném olvasni, hogy én nem is cigizek, meg stb...


Köszi!


2010. ápr. 7. 19:06
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
58%

Hali én 17 vagyok most de 14 évesen szoktam rá

azért mert haver kínálgatott és elsőre cswak kipróbáltam. utána meg azért mert kínált. nem azért kezdtem el mert menő (legalábbis nem ugy akartam) de nagy hiba volt... k*rvanehéz leszokni (bocs a kifejezésért de igaz)

2010. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%

Én csak kíváncsi voltam rá aztán egyre többet szívtam aztán így maradtam :P Boltból szerzem. Szerintem nem menő, meg rohadtul le kéne szokni mert én elég sokat sportolok és nem fogom birni de nem megy :S Eccer próbáltam úgy rendesen leszokni akk összeugrottam mindenkivel (szülők, haverok) egy hét után, totál felcsesztem mindenen az agyam aztán ennyit nekem nem ért meg. Pedig még csak 2 éve cigizek.

16/F

2010. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
45%
Mert rögtön akartok leszokni, pedig a fokozatosság a lényeg mindenben.
2010. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat!

Én is azt sajnálom, hogy a suliba a "nagyobbak" mind cigiznek! A fiú is aki tetszik!

2010. ápr. 7. 19:42
 5/24 anonim válasza:
62%
hát elég szomorú hogy alapban ilyen kicsin rászokni -.-" 16 évesen cigiztem előszőr és most januárban szoktam le már cask akkor dohányzok ha nagyon részeg vagyok :D lefogadom hogy 90% csak azért dohányzik mert menőnek tartja...
2010. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%
én 14vagyok de én nem azért szívom mert menő.. nem az egyszerűen szeretem az ízét..
2010. ápr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%

Gratulálok kiváltképp a 14 éves kis takonynak "mert szeretem az ízét". Én is 14 körül lehettem, mikor rászoktam,de 20 évesen abba is hagytam. Elfogyott és többet nem vettem. Helyette, a bevásárló kocsit teledobáltam cukorkával, gabonapehellyel ilyesmivel. 1,5 éve hagytam abba, és eszembe se jut ismét venni. Pedig nem valami fos sz*rt szívtam, hanem arany Marlboro-t. Akaraterő kérdése az egész... 21L

De vinnyogni, siránkozni könnyebb.

2010. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%
Oké-oké... én lány vagyok, és nem cigizek. Nem mondom el a véleményem róla, de közeli barátaimnak a rászokásának az okát tudom. 2 ismerősöm is a társaság miatt kezdte el szívni, majd az egyik magában is, hogy a többiek előtt ne tűnjön cikinek, ő már évek óta szívja, most próbál leszokni, és magának veszi, kiadják. A másik egyedül nem folytatja a cigizést, ő a haverjától szokott kapni, és ő azt mondja, hogy őt boldoggá teszi ha szív.
2010. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
Depresszios voltam,nem érdekelt mi lesz az életemmel,kipróbáltam sok mindent a cigire pedig sajna rászoktam.Azóta sikerült a napi adagom csökkenteni és lassan már nem is szívom szóval szerencsésnek gondolom magam amiért sikerült már majdnem leszoknom.Soha nem gondoltam arra hogy ez menő lenne.15/F
2010. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó vagyok:amúgy én is boltban veszem.
2010. ápr. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!