Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 13-15 éves FIÚK! Miért szoktok...

13-15 éves FIÚK! Miért szoktok rá a cigizésre? Ki adja nektek, honnan szerzitek, szerintetek ez menő? MIÉRT?

Figyelt kérdés

Lányok is válaszolhatnak, hogy ők miért szoktak rá!

És nem azokat szeretném olvasni, hogy én nem is cigizek, meg stb...


Köszi!


2010. ápr. 7. 19:06
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
49%
15 éves lány vagyok én mindig úgy voltam vele h a ciginek semmiiiii értelme aztán egy buliba a kezembe nyomták bele szívtam majdnem bele fulladtam és mondtam is h soha többet nem szívok aztán a szüleim nagyon mérgesek lettek rám valamiért nagyon veszekedtek én pedig csak sírtam egyedül a szobámba anyukámtól loptam egy szálat és elszívtam kicsit szédültem tőlle és megnyugodtam én nem szoktam rá de ha nagyon ideges vagyok akkor szerintem egy szál belefér...:P
2010. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

havi 1-2 szál

néha megkívánom egyébként nem

nálunk Bp. xx. ker

akárhol simán kiadják

2010. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen szoktam rá amikor közpésuliba mentem és mindenki cigizet sőt elég rossz banda volt sokan füveztek,piáztak és engemis ezekbe belerángattak egyre több lett az utcai bunyó is elég rossz táraság:) de ettől fügetlenül már 6éve a barátaim és soha sem hagytak cserben.Amúgy általában találtunk boltokat vagy idősebbeket esetleg beküldtünk egy csövest egy 100 asér vett:D
2010. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
KÉRDEZŐ! kérlek NE szokj rá egy fiú miatt! Sajnos én egy srác miatt szoktam rá, hogy legyen közös témánk. tudom nagyon gáz és sajnos 3 nem tudok leszokni. egyébként össze is jöttem a sráccal és azota együtt vagyunk, de lényegtelen, nem a cigi miatt!
2010. ápr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

:) Köszi a válaszokat!

Nem szándékozok rá szokni, sem egy fiú miatt, sem másért! :)

Én inkább leszoktatni próbálom őket, több KEVESEBB sikerrel! :DDD

2010. ápr. 11. 12:59
 16/24 anonim ***** válasza:
54%
Én 15 éves vagyok, és szerintem nem vagyok rászokva. De kb heti egyszer elszívok haverokkal 2-3 szálat és ennyi. De simán kibírom nélküle. A hangulatért meg az ízéért szívom, nem azért mert menő.
2010. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
49%
Az előző vagyok. Nekem a lakásomtól kb 50 méterre van egy bolt ahol simán kiadják.
2010. ápr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
54%
én 12 évesen azért szívtam egyszer mert kíváncsi voltam. aztán 14 évesen azért, mert ugye miért ne... aztán 17voltam amikor leszoktam, csak aztán úgy sikerült, hogy helyette rászoktam az energiaitalokra, mert qrva finomak :D arról persze könnyebb volt leszokni.
2010. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen szoktam rá,megkínáltak,elfogadtam,aztán máskor is megkínáltak,és egyre jobban megtetszett,és nem hagytam abba,pedig ekkor még könnyű lett volna.

Szerintem nem menő,soha nem tartottam annak,és az osztálytársaim előtt is nagyban hallgattam róla.Csak aztán egy szintén dohányzó osztálytársam(3an cigizünk az osztályból)egy osztálykiránduláson megkérdezte,hogy hoztam-e cigit.És mivel még ott volt 4-5 fiú,így megtudta az egész osztály.3 éve cigizek,egyszer próbáltam leszokni,és nem volt könnyű,ingerlékeny voltam,és ezért inkább hagytam a leszokást.

17/L

2010. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
20:48 ez nem olyan oldal ahol ugathatsz a másiknak ö legalább a kérdésre válaszolt nem mint te inkább sunáztasd meg magad valakivel köööööööcsög
2010. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!