Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen ételeket fogyasszak a...

Milyen ételeket fogyasszak a dohányzásról való leszokás után/közben?

Figyelt kérdés

Egyszer már leszoktam a dohányzásról, fél évre. A probléma az volt, hogy 8 kilót híztam, olyan voltam, mint egy kelj fel jancsi… :D Természetesen jött a vizsgaidőszak, azóta újra dohányzom…

Most ismét szeretném letenni azt a rohadt cigarettát, illetve már el is kezdtem. Ezzel kapcsolatban szeretnék tanácsokat kérni. Nem azért, mert tudatlan lennék, hanem egyszerűen nyitott vagyok más módszerekre. Leginkább az étrendre lennék kíváncsi, hogy ne szedjem vissza azt a 8 kilót, amit nyáron nagy munkával sikerült leadnom. Egyszerű ételekre lennék kíváncsi, olyanokra, amiket ha este 11-kor jön rám a zabálhatnék, nagyrészt „büntetlenül” meg lehet enni.

Hozzátenném, hogy nagyon szeretek főzni, csak egyetemista vagyok, kollégiumban élek, így erős időhiányban szenvedek, vagy csak egyszerűen utcalány fáradt vagyok.

Ezen kívül bármilyen tanács jól jön, annak ellenére, hogy hogy egyszer már nekem is sikerült, csak hát nem voltam elég erős… 

Előre is köszi.



2015. okt. 25. 01:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt zöldséget, amibe vitamin van.
2015. okt. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!