Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le lehet szokni a dohányzásrol...

Le lehet szokni a dohányzásrol tuladagolással?

Figyelt kérdés
le lehet szokni a dohányzásrol tuladagolással? Pl. : mindt amikor valamibol sokat fogyaszt valaki s megutálja legyen az akármi..

2015. máj. 26. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem. Nem is merném kipróbálni, veszélyes lehet.
2015. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem.
2015. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem. Ha már leszokásról van szó akkor te már függő vagy ugyebár és neki nincs olyan adag ami hatna rá mentálisan. Maximum egy enyhe rosszullét következik be a napokban.

És az adag amit érezne már az a legerősebből 3-4 doboz zsinorban amibe bele is halhat.

2015. máj. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor ezt a kisérletet el is felejthetem..
2015. máj. 27. 12:27
 6/7 Csiß ***** válasza:
Hát el..A nikotin igen erős méreg.Simán bele lehet halni ha túladagolod.Bár gondolom el kéne szívni egy karton cigit egy nap alatt.Csak simán tedd le és kész.Esetleg vegyél egy olcsó e-cigit amit használsz egy hónapig pótcselekvés gyanánt (természetesen nikotinmentes folyadékkal).Aztán el tudod hagyni azt is szépen.
2015. máj. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kinek mi a túladagolás.

Én 1-2 száltól már rosszul voltam, mármint a szagtól, és ízektől a számban. Az a másik, hogy szerencsére a gyufám mindig eltört amikor meg akartam gyújtani. Isteni segedelem volt ez, hogy ne szokjak rá.

2015. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!