Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szívjunk el egy cigit...

Hogyan szívjunk el egy cigit úgy, hogy a szülők ne érezzék rajtunk a szagot?

Figyelt kérdés
barátnőmmel kettesben szeretnénk elszívni egyet, csak kipróbálásképp, valami trükk rágón kívül?

2015. aug. 23. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetetlen. Ha nem dohányoznak megérzik. Bár akkor is, ha igen. Egyetlen megoldás, ha távol maradtok tőlük.
2015. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

ez egyszerű... mielőtt haza mentek le tusoltok... fogatmostok... be fujjátok magatokat... meg a szátokat is... az a biztos... rágó...

am ha cigit szívsz a kezeden is érzik...

inkább ne próbáljátok ki... lehet csábító... de később ha rá szoktok nagyon meg bánnátok...

2015. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy lapáttal fejbe kell egymást verni, tuti tipp, nekem mindig bevált.
2015. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Első cigi a legjobb :D

Pont azt fogjátok érezni, mint ennél a résznél Tom:

http://www.youtube.com/watch?v=6AUo85uLoak&t=3m7s

2015. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekem nem cigiznek a szüleim ès mègsem èreztèk meg.

Ràgò, spray, parfüm.

2015. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Megfogják érezni.
2015. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Most miért baj, ha ki akarják próbálni? Egy száltól nem fognak rászokni. Nekem még mondták is a szüleim, hogy próbáljam ki nyugodtan, ha kíváncsi vagyok rá, ők is kipróbálták, mégsem dohányoznak... Azért szerintem az emberek többsége (tisztelet a kivételnek) kipróbálja a cigit.


Kérdező:

Rágó, parfüm, kézmosás, fogmosás, kéz megtörlése illatos-vizes zsepivel, tusolás, büdös kaja evés, kézfertőtlenítő.

Persze nem muszáj mindent, bőven megteszi, ha a hazaérkezés előtt 2 órával már nem cigiztek + parfüm, rágó.

2015. aug. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Amikor én kipróbáltam akkor pont beba szva mentem haza, bűzlöttem az alkoholtól, az elnyomta azt a fél szal cigit amit elszívtam, azóta sem tud róla egyik szülőm sem.

Mondjuk nem is szoktam rá, azóta egy slukk sem volt.

2015. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minimum 2 órát várjatok a szülőkkel való találkozás előtt. Rágó, jó erős parfüm, ne álljatok széllel szemben, ha hosszú a hajatok kössétek össze (a hajban is megmaradhat a szag), mossatok kezet rögtön utána szappannal.
2015. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!