Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy lehet úgy dohányozni...

Hogy lehet úgy dohányozni hogy ne érezzék rajtad?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Én dohányosként is éreztem a cigit.

Azért próbálkozni lehet, rágó, dezodorok, parfümök, ruha csere, de sokat ne remélj.

2009. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló jóformán elmondott mindent.
2009. dec. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy. Büdös lesz a szád, a kezed, a ruhád, egy idő után besárgulnak afogaid, megtelik a tüdőd szennyezőanyaggal és folyton csak köhögsz, a hangod bereked. De dohányozz csak tovább nyugodtan, anyádék úgyis megérzik rajtad.
2009. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Átöltözöl, megfürdesz, fogat mosol, hajat mosol, gargarizálsz vagy fél órán át valami mentolossal, akkor talán nem.
2009. dec. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi de amúgy én nem dohányzok csak kérdeztem.mert a környezetembe van egy csomó dohányzó ember és az a furcsa h egyiken nagyon érezni,hogy bagózik a másikról meg meg sem mondanám ha nem látnám,hogy szívja.
2009. dec. 19. 20:51
 6/12 anonim ***** válasza:

Meg pár év alatt a hangod is mélyebb lesz tőle. Én gimiben (már mutálás után) tenor voltam az énekkarban, most meg lecsúsztam baritonba.

21F

2009. dec. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

SEHOGYAN.

Segít a gyakori kézmosás,fürdés,hajmosás,rágó,pláne a petrezselyem nagyon jó a leheletre :):):)

2009. dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
sehogyan. ne szokj rá, és megúszol egy k*rva nagy balhét
2009. dec. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem is akarok rászokni:)
2009. dec. 22. 15:21
 10/12 anonim ***** válasza:

egyetértek mindenkivel!

én kipróbáltam nekem nem jött be nem fogok rászokni kb úgy egy hétig cigiztem azt is azért h menő legyek de aztán rájöttem h nem menő. Sokkal inkább gáz. am akkor anyu nem jött rá de az ellen h a kezed ne legyen büdös ahhoz van egy jó módszer! moss kezet de ne szappannal, hanem fogkrémmel :D tényleg bejön :D

2009. dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!