Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tegyek hogy ne érezzék...

Mit tegyek hogy ne érezzék rajtam a szagot? Ha a összesodrok egy papirt, beletzeszek füvet meggyújtom káros?

Figyelt kérdés

Hetente kb. 2.t szívok, nem bírom ki nélküle, hogy prbáljam megvédeni magam a felfedezőktől?

+Anyám- apám-senkim nem dohányzik (Sajnos)


2011. jún. 22. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem bírod ki nélküle! Igenis, kibírod! Egyébként kegyetlenül büdös szaga van a fűnek, míg albérletben laktam, az egyik lakótársam szívott néha, külön szobában volt, de az egész lakásban éreztük a szagot. Nem igazán tudod leplezni a szüleid előtt, főleg, hogy ők nem dohányoznak. Úgyhogy tessék letenni a füves cigit, semmi szükséged rá, hidd el!
2011. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyreszt, igenis ki kell birnod, masreszt: ne lakasba szivj. Szepen setalj ki a zoldre, es ott told a zoldet.
2011. jún. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most ahogy visszaolvastam a kérdésed, elgondolkodtam, talán nem is a marihuánáról beszélsz, hanem a sima pázsitfűről? Lehet. Mindegy... Az se jobb.
2011. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A pázsitfű onnan jött, hogy volt egy idióta ismerősöm, aki néha azt szívott. Ökör...
2011. jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

HÁHÁ pázsitfű.^^ =)


Először is, a szüleidnek semmi közük hozzá, ha elmúltál 18. Onnantól azt csinálsz, amit akarsz. Alatta nem is lehet rászokni, ha igen, akkor nem támogatom a jóllétedet (egyébként meg szokj le róla).


Mivel nem tudod kiiktatni a bűzt, ezért kelts magad körül még nagyobb másféle illatot, hogy az elnyomja: Mossál fogat! Dezodor is segíthet. Parfüm.


Ennyire kicsi a logika egyesekben?

2011. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
uccsó miért ne leheten 18 alatt rászokni?
2011. jún. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"Hetente kb. 2.t szívok, nem bírom ki nélküle" ez mekkora kamu már. Ilyen tipikus 12 éves haverok előtt menőzök gyerek...
2011. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nyár van!

Ne vegyél fel csak strandcuccot (Fürdőgatyó/ruha)

Az meg nem fogja annyira beszívni...utána átöltözöl:)

Egyébként a vodkát öntesz ablaktisztítós üvegbe,agy bármibe ami szétpermetezi a ruhán,és befújod magad!

Egyetlen pia aminek nincs szaga,de semlegesíti a szagot...:D

2011. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

most nem azért, tök jó ötlet a vodkás, de én azért azt a jó piát nem fújkálnám el... xD


nálunk sem cigizik senki, ha anya érzi rajtam a füstszagot, azt mondom h : " jaaa, aszem ezen, meg ezen az után mikor átmentünk mintha éreztem volna cigiszagot, lehet ott szedtem össze, vagy nemtom. " és elvonulsz a szobádba. ha nincs otthon senki, akk letusolsz, ha van befújod magad vmivel :) nemnagy ötletek, de nekem ezek jönnek be :)

2011. jún. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja, és anyámmal az a szerencsém, h sose cigizett, tehát eszébe nem jutna megszagolni a kezemet... mert az az egyetlen, amiről alig tudom levakarni a füstszagot :)
2011. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!