Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigitől csökken az iQ?

A cigitől csökken az iQ?

Figyelt kérdés
Egy nap hányszor gyújtokok rá? [link]
2015. máj. 13. 18:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#9 Én értem, amit írtál, viszont te nem érted, amit írok.
2015. máj. 13. 21:51
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hülyeség, én az egyetem felénél szoktam le, gyakorlatilag minden zh-m vizsgám sikerül elsőre, előtte pedig szenvedtem rendesen.
2015. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szerintem sem hülyeség, viszont hülyeség azt feltételezni, hogy csak a hülyék dohányoznak. Például a 9-es kommentelő szövegértelmezésből jelesre vizsgázott, de a logikai képesség nem éppen az erőssége. Ezt most nem bántásból mondom, de a dohányosoknál azért mérhettek kevesebb intelligenciahányadost, mert a dohányzás hatással van a kognitív képességekre, a reakcióidőre. Azért mondtam, hogy szívesen lennék kísérleti alany.
2015. máj. 14. 16:59
 14/15 anonim ***** válasza:
Albert Einstein is napi két dobozall szívott.
2015. máj. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy a dohányosnak kevesebb az intelligencia szintje. Egy normál átlag szintje ha van valakinek , már nem gyújt rá. De ez csak fokozatosan csökkenni fog, az érszűkítő hatás vagy a többi betegség miatt. De persze szenvedély betegség és ezt nem lehet elhitetni azzal aki bagózik. Egyszerűen az IQ szintje azt se éri el hogy ezt felfogja. De most jönni fog egy pár lehurrogó válasz , de hát ennyi.
2015. máj. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!