Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigitől csökken az iQ?

A cigitől csökken az iQ?

Figyelt kérdés
Egy nap hányszor gyújtokok rá? [link]
2015. máj. 13. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Aki erre a következtetésre jut, annak már biztosan csökkent egy keveset...
2015. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Az iq akkor kezd el csökkenni, vagyis már csökkent állapotban van, ha valaki ezeket a tréfablogokat benyeli. :)
2015. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez nem blog, hanem egy kutatási eredmény, de úgy látszik az én iQ-m is csökkent, mert magamat írtam. Pedig én még életemben egyszer se cigiztem :D
2015. máj. 13. 19:28
 4/15 A kérdező kommentje:
2015. máj. 13. 19:34
 5/15 anonim ***** válasza:
Csakhogy a kutatás azt mondja, hogy aki dohányzik, annak kevesebb az IQ-ja, illetve érthetőbben átfogalmazva, a dohányosok rendszerint kevesebb IQ-val rendelkeznek. Nem azt, hogy a cigitől csökkent.
2015. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg érthető a különbség. Ez kb. olyan, minthogy a diplomásoknak alapvetően magasabb az IQ-juk, mint a nem diplomásoknak. Ez nem azt jelenti, hogy a diplomától lett magasabb az IQ-juk.
2015. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Csökkent annak az iq-ja aki ezt leírta.
2015. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#5 Ezek szerint, aki dohányos annak az IQ-ja alacsonyabb az átlagnál. Azért, ha jobban belegondolunk érdekes egy kutatás, nem? Talán úgy lehetne ezt jellemezni, hogy a dohányzás hatással van a kognitív képességekre. Ebből kéne kiindulni, nem gondolod? Mondjuk én szívesen lennék kísérleti alany. Például meg kéne valahogyan tudnom, hogy most éppen mennyi az intelligenciahányadosom. Gondolom nem sok, viszont félek, hogy utána nem tudom majd letenni a cigit. :D
2015. máj. 13. 21:45
 9/15 anonim ***** válasza:
#8: Te most trollkodsz, vagy komolyan nem érted, amit írtam?
2015. máj. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Basszus lehet, hogy a kísérlet után ezotéria hívő leszel xdd
2015. máj. 13. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!