Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Herbál biofű hogyan tudnám...

Herbál biofű hogyan tudnám enyhiteni az elvonási tüneteket?

Figyelt kérdés

Másfél évig nagyon sokat elszívtam belőle,kb 3 napja leszokóban vagyok viszont egy fél korty vizet is kihányok,semmi nem marad meg bennem,és a hányások elég sűrűn jelentkeznek.. Továbbá hidegrázás,álmatlanság..

Esetleg a hányást és a gyomorégést mivel tudnám ilyenkor valamivel csökkenteni? Nagyon kikészült már a gyomrom! köszönöm előre is



2015. máj. 6. 20:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sok sikert! AZ oldschool az igazi!

Amúgy hozzátenném még, hogy szódabikarbóna a gyomorégés ellen. kálcium, magnézium cvitamin.

Ha nincs aki vigyázzon rád szólj valakinek (haver) hogy ha para van azért legyen aki hívja a mentőt.

2015. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
44%
sok élőflórás kefirrel joghurtal,kekszel,pannon halmi szívnyugtató tea ivása min napi 4 csésze,lefekvés előtt egy frontin majd 2 hét múlva lefekvés előtt fél majd 3 héten negyed frontin,majd az a 4 héten amikor segítség nélkűl akarsz aludni akkor pedig egy nagy csésze pannon halmi szívnyugtató tea,(dm drogériákban betudod szerezni)3 citrom fű te a 2 együtt lefekvés előtt de akkor már ne frontinozz. szintén dm be tudod beszerzni mária tövis olajcsepp használati útmutató benne lesz.ez fontos hogy még kb 2 hónapig használd nehogy a májad oda veszzen.mert amikor a tünetek elmúltak a májad még sok sok időn át bonyolult kémiai folyamat segítségével fogja a a szerveuzteből feloldani leűriteni.rettenetesen lassan űrűl sajnos abio.de ne parázz rá mások is túlélték.egyél egyre többet és többet.de törekedj arra hogy lefekvés előtt min 3 óra hosszával ne.mert akkkor nem tud a szived lepihenii s a pulzus számból vissza venni semennyit.gondolom nem akarsz álmodba szivrohamot kapni.úgy lfekvés előtt ne egyél!igyál sok folyadékot még akkor ha utána hánysu mert muszály (tapasztalata 34 hányás után elmúlik)örizd meg a nyugalmad s minnél kevesebb frontint szedjél napközbe is ne markold.az a legjobb ha kibirod frontin vagy egyébb más nyugtató szerek nélkűl mert akkor hamaranb űrit a máj.de persze ha nagyon felmegy apulzusod vagy a vérnyomásod akkor szedjél be egy keveset de inkább nyugtató teák fogyasztását egészicsd ki a nyugtatókkal .(keveset)s ne olvasgas az interneten mindenféle hülyességeket a bióról ne paráztasd magad. valamit az utólsó rossz hír hogy miután teljesen rendbe jöttél ne lepődj meg ha kb még max 2 hónapig szivdobogádaid lesznek .ez sajnos a lagvéga az egésznek.persze ilyenkor már nem olyan erőteljes dobogásokról lesz szó. az hogy cigarettázni szinte tilos ha valaki jön le a bióról mert szűkiti a cigi az ereket s felmegy mégjobban a vérnyomásod.cigibő max napi 3 4et. fogadd meg a tanácsom mert én már másodjára jövök le a bióról nem fars szöveget írtam. üdv szia s mnden jót jobbulást
2015. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Peti1988 válasza:
Évek óta 2-3 havonta 1 hétig szívtam biofüvet, zöldet, barnát, aztán megint zöldet. Az első (még 2012-es) fajtától csak az ember gondolkodása esett szét, a barnától (ami dohányból készül) 2-3 slukk után fél óráig hánytam egyfolytában, a legutóbbi (szintén zöld) bio volt eddig a legrosszabb: 2 napja fogyott el, de még mindig a teljes bőrfelületem zsibbad, szédülök, 3 napja egy percet sem aludtam, 4 napja egy falatot sem ettem, 10 kilót fogytam, remegés, szédülés.. továbbá hiába raktam le 2 napja, napi 2x 3x még mindig olyan mintha most szívtam volna el egy szálat, de tök random jön elő. Ezért nem is merek már se autóba ülni, se kimenni az utcára. Nagyon lutri és veszélyes!
2015. jún. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Az jó hogy úgy döntöttél legyen vége ennek,de vigyázz most jön csak a fekete leves, hogy vissza ne ess...

soha nem szabad elfelejtened azt a szenvedést amit okozott és nem akarsz még egyszer keresztül menni rajta egy kis bolygózásért.ez a legfontosabb.én is átmentem ezen és tanúsíthatom hogy mennyire nehéz és nemmellékesen fájdalmas az elvonás de megéri nem árt egy kis köptetőt is kiíratni a házi orvossal hogy kijöjjön mind az a mocsok ami megtapadt a tüdődön emiatt a szar miatt.KITARTÁS!!!!

2015. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 _RaZieL_ válasza:
sziasztok! én nagyon gyorsan és eléggé keményen rászoktam a herbálra de a legmérgezőbb fajtájára amelynek a szagán is érezni a gyilkos mérgeket... most 3 napja nem szivom mert le akarok szokni már öngyilkossági kisérletem is volt 3 mm hiányzott ütőérig mert már hiába szivtam nem adta be a hatást... mit tegyek? nagyon kemény elvonási tüneteim vannak görcsben a testem és nem birok kilépni a lakásbol mert izzadok és közben fázom is hányok egész nap...
2016. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 flegmahhh válasza:
Nem tudom azóta mitortént kedves kerdezo,de enis benne voltam,de eb úgy voltam vele,hogy az elsőt verendeltem(suliba) szoktam ra aztan rajottem letrzik posta...ennek az lett a kovetkezmenye,hogy a tanulas nem ment nagyon lecsusztam en...ott kelett hagynom a sulit eleve úgy jött nekem ki,bogy tragikus halaleset volt csaladban nagyon magam alatt voltam...es jottek az osztálytársak kipróbáltam azokis az elsok kozott voltak meg kegyetlen rottyra vagtak pont akkor amikor meghalt a csalad tagom ra 2 napra kerultem bele ebbe osszi is estem annyira erős volt...aztan elindult a lavina szar volt,de megis kelett elvitt messze kacaraszas jokedv igen nekem jokedv volt...itt meg csak sunyiba nyomtuk eltelt 1 ev en mar teljesen elinteztem magam olyan hamar tortent minden sokmindenre nemis emlekszek csak igy hallomasbol...aztan papam is meghalt ugye mivel ezt csináltam minden kimaradt agressziv voltam sokszor nemis voltam otthon nem segitettem papamnak sem...aztan papam erszukulettel.levettek a labat nemtudott ugy dolgozni mar mint regen...en meg szartam bele :'( amikor meghallt én mar aztsem tudtam kivagyok mivagyok sulibol kirugattam magam dolgozni kelett...kozben otthon is lebuktam...nagy lelkiismeret furdalasom volt,hogy a papam úgy mennt el,hogy en milyen voltam hozzá és rettenetesen hiányzott ittam szivtam minden ami volt aztan melózni kelett menni...szivos haverok megmaradtak volt egy kis fuvezes az nem tett fuggove...de vissza estem az "olcso" elszallasra...tavaly volt az utolsó most vissza estem 3x 4 grammot nyomtam el aztan most pont az elvonásnál vagyok pont enis erre voltam kivancso hogyan lehet elmulasztani...amugy en regen ólát ittam az szépen elmulasztotta a dolgokat vagy csak véletlen volt mert most nem hat...de abba hagyom most vegleg megbekeltem azza,hogy akik elment azok nincsenek tobbet itt elnek bennem...abba kell hagyni mert ez igy nem elet papám buszke lenne rám van saját lakás saját autó sőt jól fizető állásom....megbántam nagyon sok penz kiment ra es semmit nemertem el vele...en azt mondom amit az elottem gonfolj arra,hogy milyen rossz az elvonas es ezt fogod kapni cserebe mert egyszer ugyis elfogy gondolj arra neked álmaid vannak megkell valósítanod...barátaid,családod,szerelmed nem egy nyomorekot akar maga elott latni aki remeg azert,hogy tekerje és meglenyen az a bizonyos leütöm az asztalra hogy osszealljon ez egy feeling ami berogzodik az agyadba,elvutultam enis mar szamolni alig tudtam de vissza jottem itt kell lennem nem törtök meg ez legyen bennetek én soha nem török me!!! Aki meg olvasna is soha de soha ne tegyetek...NEM CSAK A SAJAT ELETETEKET TESZITEK TONKRE...sok sikert aki ebben a cipőben jár..
2017. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!