Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudnám enyhíteni a...

Hogyan tudnám enyhíteni a dohányzásról való leszokással járó elvonási tüneteimet?

Figyelt kérdés

Épp leszokóban vagyok, remélem örökre! 8 év cigizés után elegem lett, nem akarom szívni, büdös...stb. Napi fél dobozzal szívtam. 3 napja nem dohányzom.(még csak)

Az elején nagyon jól ment, néha-néha ideges lettem, de hamar elmúlt. A mai nap borzalom: idegbeteg vagyok, türelmetlen, feszült! Enni nem eszek, nem nassolok, szerencsére nem kívánom helyette a kaját. Rágózom (sima Orbit, vagy esetleg almát eszem, rengeteget iszom, edzek. Szóval igazából nincs is baj, csak nagyon-nagyon FESZÜLT vagyok!!! Hiányzik! Ez ellen mnit tehetek? Olvasom Allen Carr könyvét, de attól függetlenül az idegességem megvan, holott tudom, h nem gyújtok rá, meg neki is igaza van...Mikor fog ez elmúlni?

valami tipp van, h kibírjam? Szedek Magne B6-ot, de eddig nem használt...(Nikotintapasz, rágó nem kell)

És most jön a hosszú hétvége, megyünk a párommal bulizni! Buliban hogy álljam meg? Néha olyan ürességet érzek! Tapasztalatok? (de akkor sem fogok rágyújtani!!!:-))


2011. márc. 10. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés:) én törtem zúztam az idegtől:)) de a férjem elrohant bio boltba és gyógyszertárba segítségért, hozott nekem magneb6 tabit, ez lenyugtatott, és kálmos gyökeret és kálmosgyökér teát, a teát ittam a gyökeret pedig rágtam, mintha egy kis nikotin szivacs lett volna a számba. Tényleg használt, másnapra már nem is hiányzott. Érdemes kipróbálnod.
2011. márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt egy link a gyökérről


[link]

2011. márc. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jajj, Nagyon Szépen KÖSZÖNÖM a tippet! Aranyos vagy!:-)

Ki is fogom próbálni! Remélem használ...

2011. márc. 10. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!