Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan készítik a bio füvet?

Hogyan készítik a bio füvet?

Figyelt kérdés
Milyen növényeket, milyen szerekkel permeteznek be?

2014. márc. 24. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hardenberg ***** válasza:

Egy volt fogyasztót idéznék. Amúgy meg a növényi alapanyag semmit sem jelent, készíthetnék akár hörcsögeledelből is, a lényeg, hoggy a kiskínai mivel spricceli be. Na ez az amit nem tudunk. És ez a veszélye. Szintetikus kannabionidokat emlegetnek, (JWH-k) de szerintem van ott más is bőven. Sokkal keményebb a "valódi" fűnél és sokkal veszélyesebb.

"Egy ideje fut már ez a biofű téma, most leírom saját tapasztalataimat, aztán mindenki levonhatja belőle a tanulságot. Nos kezdjük a legelején: A bio-fű név eleve sántít, mivel ez egy szintetikus kannabinoid-al áztatott növényi származék. Sajnos ezt sokan nem tudják és azt hiszik hogy ez semmi egészségügyi kockázattal nem járhat. Például a Herbál D hörgőhurutot okoz. Tolerancia is elég gyorsan kialakul, ismerek olyat aki már egyedül szív el egy fél grammos jointot. Túladagolás pedig sajnos lehetséges, például a legutóbbi herbálozásom alkalmával majdnem szívrohamot kaptam. Az volt életem utolsó herbizése. Amikor 2-3 naponta szívtam, eléggé le is fogytam, a gyomrom rossz volt, a közérzetem is. A rászokás lehetséges, mivel a dealer akitől vettem azt mondta hogy nagyon kattognak rá. Szóval én nem ajánlom senkinek, van pár szívós év a hátam mögött, de az utóbbi 2-3-4 hónap amiben egy jópár herbizés is volt, eléggé megviselt. Ez a következménye a legál cuccoknak, szinte semmit nem tudni róluk, veszélyesek és károsak!!"

2014. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!