Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Herbál biofű hogyan tudnám...

Herbál biofű hogyan tudnám enyhiteni az elvonási tüneteket?

Figyelt kérdés

Másfél évig nagyon sokat elszívtam belőle,kb 3 napja leszokóban vagyok viszont egy fél korty vizet is kihányok,semmi nem marad meg bennem,és a hányások elég sűrűn jelentkeznek.. Továbbá hidegrázás,álmatlanság..

Esetleg a hányást és a gyomorégést mivel tudnám ilyenkor valamivel csökkenteni? Nagyon kikészült már a gyomrom! köszönöm előre is



2015. máj. 6. 20:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Daedalon tabletta, B6 vitamin.
2015. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

te, két hete szívtam utoljára és halálpontosan ugyanezeken a tüneteken mentem végig

így, hogy túl vagyok rajta azt mondom neked, jobb ha kijön, szenvedd ki azt a sok rohadt mérget, ne akard semmivel enyhíteni, ha tisztítsa meg magát a szervezeted


nekem egy teljes hét kellett hozzá, most már teljesen jól vagyok


lélekben veled vagyok, tesó, vége lesz, aztán soha többet ebből a sz¤rból

2015. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget,ezt jó hallani hogy elmúlik..:) inkább szenvedek 1hétig csak múljon el !:) a hányás ami kikészít nagyon:(
2015. máj. 6. 21:10
 4/16 anonim válasza:
100%

szívesen, ne viccelj

még valami:

ha már megmarad benned a víz, kezdd el visszapótolni a testedből kihajtott vitaminokat és ásványi sókat

én gyógyteákat iszom és B-komplex vitamint szedek

meg sok gyümölcsöt egyél!!

2015. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
rendben,én a kiszáradástól félek jelenleg nagyon :S
2015. máj. 6. 21:32
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát azért ez a hányás dolog elég veszélyesnek hangzik, könnyen kiszáradhatsz. Lehet nem ártana orvosi segítséget kérni.
2015. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

nem fogsz kiszáradni

én is folyamatosan hánytam, sőt még vizet is fostam (volt hogy egyszerre a kettőt, ezt azért el tudod képzelni - pffuj) és szakadt rólam a víz

nyugi, ne parázz

vagy beszéljünk mondjuk skypeon?

2015. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
okéé ha leírod privátban a skypeneved felveszlek!:)
2015. máj. 6. 21:44
 9/16 A kérdező kommentje:
hasznos lenne ottjobban kitudnám fejteni a dolgokat:) !várom
2015. máj. 6. 21:50
 10/16 anonim válasza:
írtam privátot!!
2015. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!