Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Már nem is fogom kívánni?

Már nem is fogom kívánni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hétfő este óta nem gyujtottam rá, csütörtök fele már voltak gondok de kibírtam, és most már csak nagyon gyenge késztetést érzek, hogy rágyújtsak. Másfél éve dohányzom (nem tudom számít-e de Gold Malbi, Piros Malbi és fekete Dunhill ment legtöbbször).

Szóval akkor én szerencsés lennék és ennyi lett volna vagy még rám fog törni a cigizhetnék?

Legfőképp azért akarom letenni, mert a sport és a helyes kiszámolt táplálkozás mellett elég furán néz ki a cigi a számban illetve érezhetően visszafogja a teljesítményem, úgyhogy arra jutottam, hogy a sport fontosabb nekem.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. jan. 17. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Majd elmész egy társaságban ahol bagóznak és rád fújják a füstöt akkor derül ki, ne adj isten iszol egy kis alkoholt, elmész bulizni...ha akkor meg tudod állni no para!

Egy nem dohányzó :D

2015. jan. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ettől parázok én is :D
2015. jan. 17. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem leszel cigis helyen akkor emyi volt
2015. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Max ha elmész valamit megünnepelni.
2015. jan. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13 éve nem dohányzom, de a mai napig van, mikor megkívánom.
2015. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Akaraterő kérdése az egész.
2015. jan. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!