Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem lehet legalizálni a...

Miért nem lehet legalizálni a marihuánát?

Figyelt kérdés
Eddig még egy olyan érvet sem hallottam, ami ne lenne igaz az alkoholra vagy a dohányra.

2014. szept. 20. 16:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
94%

1. A szavazók nagyrésze nyugdíjas, ők meg annyit tudnak a fűről, amennyit a Fókuszban/Aktívban látnak.


2. A rendőrségnek statisztikákat kell felmutatni, amíg a pedofil gyilkos szabadon mászkál, kipipálhatnak pár gandzsázó gimist, akiket jól elküldhettek elterelésre. És ez százalékosan jól mutat. Látszik, hogy a rendőrség végzi a dolgát.


3. Aki behozza a füvet, vagy itt termeszti, annak nyilvánvalóan le kell fizetnie ezt meg azt, neadjisten politikusokat, vámosokat stb., hogy ne legyen baja belőle. Így jobban megéri nekik.


4. A magyar néplélek a legtöbb dologhoz úgy áll hozzá, hogy "nem ismerjük, tehát rossz". Az alkoholt megszoktuk, hiába az a sok tönkrement család, az alkohol a kultúránk része. (És gondolom ezek az emberek spagettit sem esznek, mert az meg az olaszok aljas ármánykodása, hogy a pacalpörköltet megsemmisítve uralomra törjenek).

2014. dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
83%

utolsónak

ez nagy igazság :(

2014. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Márics Attila ***** válasza:
0%

Nem értem miért akarják ennyire bebizonyítani hogy a füvezés életünk rételme lenne amit művelnie kéne minden embernek amikor az az igazság, hogy igen kevés a mellette felhozható érv míg az ellenérvekben bővelkedünk.

Ezek a válaszok a drogos senkiktől akik mindenáron beakarják bizonyítani hogy mennyire vitték full szét csúszva elég hihetetlenül hangzanak és azok is. Én még nem láttam értelmes füvest akiről tudtam és van egy pár azokon látszódott is ezt nehéz elfogadni,de a függőség egyik velejárója hogy az illető nem igazán érzi hogy az lenne.

A másik meg kit érdekel, hogy a cigi az alkohol esetleg károsabb? Tehát mivel nem annyira káros mint az előbb említettek akkor már a fű legyen elfogadott ezek eléggé diplomás érvek. Ezektől a hihetetlenül "sikeres" drogos betegektől nem is tudom mit lehet várni mondjuk.

Az a tény hogy a tudatmódosító szerekkel élők nagy többsége nem egészséges ember aki lelki problémákkal küszködik ez vagy tetszik vagy nem diplomás barátaim.

Ha legalizálják semmi sem fog változni egy nép egy embercsoport szerintem nem a csürhe alapján megítélendő hanem az értelmiség alapján ne is mondjam hogy szerintem aki szív az nem értelmiségi. Lehet vele vitatkozni de nem érdemes mert még elhiszi az illető hogy igaza van.

Az egész már ott abszurd hogy egy alkoholista kevésbé magyaráz az életmódja helyességéről mint egy koszos kis hippi füves pedig az legalább annyira életképtelen. Meglátszik melyik korcsoport használója ennek a szernek tinik meg soha nem érő 20-30 asok akik valami ledönthetetlen pökhendiséggel magyarázzák a rosszat jónak.

2015. szept. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!