Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti hallottatok már olyanról,...

Ti hallottatok már olyanról, hogy valaki marihuánát főz bele ételbe?

Figyelt kérdés
Néhány napja a dunaparton sétáltam és összetalálkoztam néhány enyhén részeg de barátságos fiatallal. Beszédbe elegyedtem velük és ők megkínáltak pörköltel amit ott főztek bográcsban. Viccesen meg is jegyezték, hogy "speed-pörkölt". Megettem utánna nem sokkal elbúcsúztam és sétáltam tovább. Kb fél óra elteltével kezdtem érezni és kb 1-1,5 óra után érte el a csúcshatást. Régebben szívtam marihuánát és ugyanazt az érzést éreztem a pörkölttől. Azóta ezen filózok. Ezek az idióták tényleg belefőzték a bográcsba? Füves sütiről már hallottam, de füves pörköltről még nem!

2013. máj. 16. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem tartom valószínűnek. Ráadásul az LSD tök más hatást produkál mint a marihuána.
2013. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
most marihuánát vagy speed-et tettek bele?
2013. máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ők azt mondták speed-pörkölt. Viszont én régebben rendszeresen fogyasztottam marihuánát, és olyan érzés volt.
2013. máj. 16. 21:16
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Első te miről beszélsz? :D Az LSDt honnan veszed? A speed az esetleg metamfetamin, de soha sem lizerginsav-dietilamid. Jó lenne hozzá nem értés nélkül nem beleszólni ilyen témába.


Egyébként simán lehetséges, bármilyen zsírban vagy olajban kivonatolható. :P

2013. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utólag vissza olvasva látom, de nem tudom hogy pattant ki az agyamból. Szóval nem a hozzáértésemmel van a baj.
2013. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenesetre nem gondoltam volna. Sajnos ittam pár sört előtte és nekem ha iszok is akkor mindig gyomorfájást, enyhe hányingert okoz, aztán meg úgy bepunnyadok tőle hogy mozdulni alig bírok. Most sem volt másképp, így hogy az ételben volt, csak a hatás kb fél óra múlva jelentkezett.
2013. máj. 19. 22:53
 7/9 anonim ***** válasza:
4es inkabb te ne szolj bele olyanba amihez nem ertessz..pl mikoze a speednek a metamfetaminhoz??
2013. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kb annyi h a speed az metanfatamin speed=metanfetamin még egy sorozat is van róla (Breaking Bad)
2013. jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
te nagyon buta vagy.:Da speed az amfetamin a metamfetamin az meg metamfetamin azaz meth.:Da kettonek tul sok koze nincs egymashoz, azon kivul, hogy mindketto drog.ne sorozatokbol informalodj...
2013. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!