Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem lehet legalizálni a...

Miért nem lehet legalizálni a marihuánát?

Figyelt kérdés
Eddig még egy olyan érvet sem hallottam, ami ne lenne igaz az alkoholra vagy a dohányra.

2014. szept. 20. 16:26
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
89%
Kedves utolsó, ez ütközött ki nálad is......
2014. szept. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
95%

nem tudom miért nem legalizálják, de engem nem zavarna ;)

inkább legális a pia, amitől behánysz, agresszív vagy, káros az egészségre, stb.

a jó minőségű marisnak több jó hatása van mint negatív

és nézz meg egy kemény alkoholistát meg egy kemény füvest

az alkoholista az árokban döglik, ez a pia hatása

a kemény füves éli az életét, céljai vannak és sokszor ez a fű hatása

persze nem a herbálról beszélek... az már más

2014. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol előhozza a rejtett gondolataidat amiket próbálsz elfojtani, a dohány csak egy pótcselekvés elég erős függéssel, a marihuána az egy érdekes kérdés. megnyitja az elmédet ha olyan hangulatban vagy, de be is tud fordítani a saját szánalmas gondolataidba. Mindig a saját döntésed hogy éppen miért szívsz.
2014. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

megnyitja az elméd! lol xD nagy az Isten állatkerje de lassan elgondolkodom h nincs kerítése se...

max részigazság van az ilyen hasonló hsz-ekben h ha leteszed végleg és megszabadulsz tőle TELJESEN akkor utána rikta nyitott leszel a külvilágra, de csak akkor :)

2014. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
96%

-Azért, mert a politikusoknak rengeteg pénzük áll a magyar pálinkában.


2#: Már hogyne kéne mindenkinek. Van olyan ismerősöm, akinek attól volt bad tripje,

mert ráparázott, hogy mindjárt jönnek a rendőrök és lebukik.

Többek között engem is nyugtatna, ha azzal, hogy rágyújtok, azzal nem követek el bűncselekményt.

Colorádóban legalizták, több 10%-al csökkent a bűncselekmények száma,

és több milliárd bevételt szereztek egy év alatt. És a lényeg, hogy a használók száma se nem nőtt, se nem csökkent.

Márpedig a pénz Magyarországnak sem jönne rosszul.

És igen, a politikus között van olyan, aki szépen benne van a maszlagban, a legnagyobb maffiózókat meg

drogdílereket a parlamentben keresd.


10#: A marihuána csak annál okoz mentális zavart, akinek amúgy is hajlama lenne rá.

Lelki gondok, depresszió, meg a többi. Ennyi erővel illegalizáljuk az alkoholt, mert nálam

mentális zavart okozott a hétvégén, 3 órán át hánytam, meg minden bajom volt.

Mi ez ha nem mentális zavar? Na, a fűtől se lehetsz ennél rosszabbul.


Ezer százalék, hogy itthon is legális lesz, csak ehhez még fejlődnünk kell agyilag.

Beszélgettem nyugdíjasokkal, hogy legalizáljuk-e, és azt válaszolták, hogy ne, mert függőséget okoz. Mert drog.

Mert ha rágyújtasz, rászoksz. És a többi sablon illegalizátor beszéd.

De még sosem próbálták, és fogalmuk sincs róla, hogy mi az.

Nekik elég annyi, hogy a TV-ben azt hallják, hogy drog, és slusszpassz. Elkönyvelték.

Elsőkörben az kéne, hogy a média foglalkozzon vele, és minél több emberhez eljusson,

hogy nem egy heroinszerű anyagról beszélnünk.

Figyelmetekbe ajánlom, vannak haladóbb szellemű emberek:

https://www.youtube.com/watch?v=tLrmFZX74TQ

https://www.youtube.com/watch?v=5mbWK8r6JhM


Akik a fű illegalizálása mellett kardoskodnak, a dinoszauruszok korába tartoznak.

2014. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
26%

hehe! ostoba vagy előttem szóló... járj utána a témának h h működik az emberi agy sejt szinten, aztán ismételd el h mit beszélsz! ha akkor sem tűnik hülyeségnek akk menthetetlen vagy...

21f - egy volt füves!

2014. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
95%
Csak leostobáztál, de megcáfolnod nem sikerült. Hallgatlak, taníts, hogy működik az emberi agy?
2014. szept. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azt sem sikerült kivennem a szavaidból, hogy ezzel a füvet védeni akarod, vagy épp ellenkezőleg. Nálam is okozott mentális zavart, úgyhogy ha ezt akarod megcáfolni, hogy nem okoz semmi rosszat, akkor arra rácsesztél, mert saját testemen tapasztaltam. De millió meg egy ember van aki évekig tép, és semmi baja, kiegyensúlyozott, motiválja, etc.
2014. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

megeszi a rövidtávú memóriát mivel csökkenti a koncentráció szintjét és minőségét! mivel az agy kompenzál, így a hosszú távú memória lesz a fő komponens és az erősödik de minimálisan! jó az ha van rövidtávú memóriád mert az maga a folyékony inteligencia, vagyis röviden h mennyire tudod minőségileg és mennyiségileg fejben tartani illetve manipulálni az újonnan tanultakat és a benne lévő információkat!

egyszerű példa: füves vagy, láttál vmit vhol de nem emlékszel rá mi volt odaírva vagy másik példa: esetleg elfelejted h milyen tárgyat pl kulcsot hova tetted, de lehet h fontosabb dolog tűnik így el ami pl időre kell h vidd, mondjuk tanulmány vagy munkához kapcsolódó folog, újabb példa: számolni kell vmit, vmi olyat ami összetett és mire eljutsz a végére addig a felét elfelejted és így a válik a fejben számolás esélytelenné a füvesek körében! pont ezért használnak papírt mindenhez!

példa ha nem vagy füves: soha semmit nem felejtessz el vagy csak elképesztően ritkán, ráadásul rendkívül rugalmasan tudod felmérni és használni a környezet információit!

na megéri? az tény h van benne pénz meg tény h csökkentené a bűnözést, de! komolyan, gondolkodtál e már h miért van ennyire előkelő helyen Magyarország az alkoholizálás terén? amint szabad lesz a fű, onnantól kezdve a fél ország beszívott üveges tekintettel fog bámulni vhol az utcán vagy vmi lelakott kecóban a világra! a gazdagabb üzletemberek is szívnának, habár mértékkel! viszont rájuk is kihat a teljesítményromlás idővel... nem öli a thc az agyat, az is tény! viszont borzasztóan lassítja mivel a hipocampus-hoz tapad a thc és az felel a memória egy igen jelentős részéért! gátolja az új neuronok létrejöttét mivel ugye ott képes az agy új neuronokat gyártani!

a fű megnövelheti a képzelőerőt ami serkenti a hosszútávú memóriát de képzelőerővel "sokra" mész ha gyorsnak kell lenned...

összefoglalva okos ember nem alkoholizál, de a füvet nem vetné meg ami viszont gyengítené az így is hadilábakon álló gazdaságot sebesség terén! motivációt is csökkenti bizony! ez arra jó h pár ember keményen meggazdagodjon, a többi meg nyomorában szívja ezt a fost!

szívjátok csak és legyetek tompák :) Peace

2014. okt. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
94%
Nekem "csak" egy céget sikerült használata mellett kiépítenem, míg előtte semmit nem csináltam... Ennyit erről. :P
2014. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!