Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ajánlanátok kevésbé ártalmas...

Ajánlanátok kevésbé ártalmas cigit?

Figyelt kérdés

Párom napi doboz kék/piros bondot elsziv,kb 10 éve cigizik,most 25,de reggelente nagyon köhög,én meg féltem

Hajlik is arra,hogy leszokni,meg nem is,probál kevesebbet,nem igazán megy,tapasz nem érdekli.Kezdetnek kevésbé erős,kevésbé ártalmasra szeretném,hogy áttérjen,aztán kevesebb,és végül semennyi,vagy pár szál.

Mi az amik jobbak?


2010. jan. 2. 10:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Elektromos cigaretta? Elsőre biztos furcsának tűnhet az ötlet, de nézz utána neten. Szerintem nagyon praktikus.
2010. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hulyen hangzik, de eloszor errol a fajtarol szoktasd le. A piros/kek bondnak van egy annyira sajatos (nekem az volt) aromaja, hogy muszaj volt nekem is napi egy doboz belole, mig mondjuk egy barna sophie kitartott ket(esetenket harom) napig. Van benne valami , ami miatt abbol nekem is sokkal tobb kellett...Tehat, szerintem eloszor valtass vele markat, aztan probaljatok meg fokozatosan a kevesebbet/gyengebbet. Nekem ez a sorrend valt be: bond utan, toltott cigi,symphonia, barna sophie... 3 honap alatt a kek viceroynal tartok. Sok sikert!
2010. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

symphonia? barnaszofi?

pont két ünnep között temettük el egy kedves ismerősünket,akinek a napi doboz barnaszofitól lett tüdőrákja...

2010. jan. 3. 09:20
 14/22 anonim ***** válasza:
a szülinapjára vegyél vizipipát
2010. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

vettem még tavaly nyáron

használjuk ritkán

2010. jan. 3. 15:16
 16/22 anonim ***** válasza:

fokozatosan nem lehet leszokni.

aki le AKAR szokni az le is TUD!

az én nagybátyám pénteken aztmondta nem szív és már 10éve egy szálat nem szívott el.

Tehát a párodnak akarnia kell és menni fog. ;)

ez a tapasz meg mittudomén mi csak arra hajtja az embereket hogy vegyék vegyék mert pénz lesz belőle. de könyörgöm! az egy tapasz. semmi más. mivan benne? csodaanyag? semmire nem jó.

ide AKARAT kell és NEM TAPASZ!

2010. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

tapaszt nem is akart(unk)

10 éve cigizik,elhiszem hogy nehéz,igy viszgaidőszak tájékán annak is örülnék,ha gyengébbet vagy pár szállal kevesebbet szivna,erőltetni felesleges,csak aggodom érte,tul sokat köhög ugy hogy meg sincs fázva,ennyi

2010. jan. 4. 20:03
 18/22 anonim ***** válasza:

szia! Próbálja ki a gyógynövényes cigit. Én egy trafikban vettem Pesten a Mechwárt ligetnél. Nincs benne nikotin,viszont kátrány igen.

Tehát az érrendszert nem károsítja,a tüdöt igen. De legalább a kockázatok felét kilőné vele...

Bár mivel nincs benne nikotin,nem tudom hogy birná az elvonást.de azért egy próbát megér

2010. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

utána olvastam több helyen,a gyogynövényes cigi semmivel nem jobb,ugyanolyan káros

plusszba még az "ize" sem jó


marad az,hogy megvárni a vizsgaidőszak végét,és drasztikus modon egyik naprol a másikra

2010. jan. 6. 17:55
 20/22 anonim válasza:
A dohányzás szerintem és a barátaim szerint égő, sok idő kell még, hogy az emberiség rádöbbenjen erre a tényre.Egyébként ő jó biznisz a világnak sajnos.
2010. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!