Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ajánlanátok kevésbé ártalmas...

Ajánlanátok kevésbé ártalmas cigit?

Figyelt kérdés

Párom napi doboz kék/piros bondot elsziv,kb 10 éve cigizik,most 25,de reggelente nagyon köhög,én meg féltem

Hajlik is arra,hogy leszokni,meg nem is,probál kevesebbet,nem igazán megy,tapasz nem érdekli.Kezdetnek kevésbé erős,kevésbé ártalmasra szeretném,hogy áttérjen,aztán kevesebb,és végül semennyi,vagy pár szál.

Mi az amik jobbak?


2010. jan. 2. 10:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%

BOND?ÚR ISTEN.

Szerintem a piros multi nem olyan erős mint a bond,de nem is gyenge.próbáld rászoktatni arra.De az a legjobb ha az egész cigiről leszoktatod.

2010. jan. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Egyébént a cigizést nem lehet máshogy abbahagyni,csak ha fogod magad és nem szivsz többé nincs ilyen,hogy fokozatosság már bocs.:/
2010. jan. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Kevésbé ártalmas cigi??

Na ez jó vicc....

Amúgy ne próbáld le/átszoktatni, mert nem fog menni.

Majd ha ő akarja.

Próbálja...ez nem elég.

2010. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
persze,cél a végleges leszoktatás,de már annak is örülök,ha nem teljes dobozzal sziv el naponta,vagy ha reggel első cigiig vár 10 percet,nem pedig rögtön pattan ki az ágyból...
2010. jan. 2. 10:53
 5/22 A kérdező kommentje:
nem én akarom leszoktatni,ő is akarja,köhög folymatosan,tudja ő is,hogy árt saját magának,nem én eröltetem
2010. jan. 2. 10:54
 6/22 anonim ***** válasza:

Ha ő is akarja, csak az lenne a jó megoldás, ha egyből letenné. Biztos rossz lesz az elején és ideges, ingerlékeny lesz, de hosszútávon megéri.

Mondom ezt úgy, hogy én sosem voltam aktív dohányos, így csak találgatok, de szerintem ez járható út.

2010. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

rá sosem voltam szokva cigire,buliba pár szál,vagy ha nagyon unatkozok,akkor pár szál,de ha hónapokig közelembe se kerülne cigi,fel se tünne,ezért nemtudom énsem

energiaitalra voltam rászokva nagyon,de "segitett leszokni",hogy a sok koffeintől majdnem korházba kerültem

ciginél ilyen nem nagyon van

2010. jan. 2. 11:03
 8/22 anonim ***** válasza:
Mindenből a fehér színű. Általában azokban a legkevesebb a kátrány.
2010. jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. Ha gyengébb cigit adsz neki, mondjuk a pirosról át akarod váltani fehérre, akkor csak annyit érsz el, hogy több cigit fog szívni, mindig ott fog lógni a szájában (tapasztalatból mondom), csak több pénz megy el a több cigire. Fokozatosan leszokni nem lehet, csak hirtelen, elhatározással, de ha tényleg akarja, akkor menni fog neki tapasz és egyéb hülyeségek nélkül is.
2010. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló, a piros multi az nagyon erős,nehogymár arra akard buzditani..

Pirosról valóban nem fog menni fehérre,az hatalmas különbség,csak azt érnétek el hogy sokkal többet szívna belőle.

Próbáljatok ki valamilyen kéket,már jobb mint a piros.

"Kevésbé ártalmas"..Az a kevésbé ártalmas,amiben kevesebb mg kátrány és szén-monoxid van. Olyat keress,ami max. 6-7 mg.

2010. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!