Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Minek cigiztek?

Minek cigiztek?

Figyelt kérdés
A dohányzás téma biztos, hogy az egészség témakörben kéne lennie???
2014. jan. 21. 01:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát persze. Hol legyen? Az ezotériában?
2014. jan. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
betegség netán hülyeség vagy rossz szokások kategóriában.
2014. jan. 21. 03:00
 3/12 anonim ***** válasza:

A kérdésnek volt bármilyen más célja a provokáláson kívül? Ami kihat az egészségre az értelemszerűen egészség témakör.


És miért zavar az téged ha valaki dohányzik? Amíg nem az arcodban vagy terhesen csinálja, vagy nem lopja rá a pénzt, addig miért nem mindegy? A kóla sem egészséges de nem fogok senki nyakábaakaszkodni ha meglátom egy üveg cocával az utcán..

Persze, vannak egészségesebb dolgok is, de attól még nyugodtan békén lehet hagyni azt, aki mégis dohányzik. Meg nem minden dohányos láncdohányos, nem mindegy hogy napi két szálat szív vagy egy dobozzal.

És amíg tényleg nem befolyásolja a te életed, addig hadd csináljon már az illető azt amit akar. Ha a szobám sötétjében olvasás közben elszívok két szálat, attól te miért mész tönkre?

2014. jan. 21. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azért zavar, mert:

a kocsmák ajtajáBAN cigiznek.

A buszmegállókBAN cigiznek.

Terhesen cigiznek.

Kisgyerek mellett cigiznek.

(aztán ha a gyerek meghal a kórházban pár hónaposan vagy pár évesen, akkor perlik a kórházat, véletlenül sem a felelôtlen szülket)

Az arcomBA cigiznek.

A csikket eldobják bárhol.

A munkahelyeken több szünetet tartanak, mert ôk cigiszünetelnek, addig meg dolgozik helyettük az, aki nem cigiszünetel sosem.

Büdös a szájuk, ha beszélnek hozzám.

A fizetésük 25-30%-át költik bagóra, s rinyálnak, hogy kevés a pénzük, de cigire mindig telik, inkáb éheznének, csak cigi legyen.

Nem lehet elmenni velük valahova, hogy ne járna min. félóránként vagy akár 15, netán 10 percenként azon az agyuk, hogy rá kéne gyújtani.


A kólát nem köpik az arcodra.

Ha kólát iszol a gyerek mellett állva, az nem árt neki.

2014. jan. 21. 04:37
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem mindenki sepregessen a sajat haza tajan. Azt h ki mire kolti a fizeteset ahhoz senkinek semmi koze. Akinek a munkajahoz szamitogep hasznalata szukseges....annak igy is ugy is plussz szunet jar. Es ne felejtsunk el valamit!!!!! Minden ermenek 2oldala van es amennyire zavar teged a cigizes...ugyanannyira zavarhat egy dohanyost az h a nem dohanyzok vedelmenek erdekeben hoznak rendeleteket de a dohanyzok erdekeben nem. Elmeletileg cigit 18evet betoltott vagyis nagykoru vehet. Es egy felnott ember eletebe nem kellene ennyire drasztikusan beleszolni. Foleg ugy h ez ismet egy tetves altalanositas!!!
2014. jan. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

tehát az egy általánosítás, hogy a cigisek szemetelnek (nézz körül), meg hogy a kisgyerek mellett is fújják a füstöt?


és utolsó válaszolóból le is jön, hogy a cigisek teljes mértkben tekintet nélkül vannak másokra.


a nemdohányzók védelmében hozott jogszabályok nem azért vannak, hogy te ne bagózzál (mert cask addig jutsz el, hogy ate életedbe szólnak bele), hanem azért, hogy kevesebb helyen fújhasd az én pofámba.


amikor te bagózol, azzal viszont nem cask magadnak ártassz, hanem annak is, aki nem kér belôle.


amikor rámfújják a füstöt, azt semmivel sem tartom különbnek annál, mintha leköpnének.

de ezt magasról letojjátok. mert önzôek vagytok.

2014. jan. 21. 07:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Na latod. Ebbol is latszik a te vegtelen jo indulatod ugyanis en nem dohanyzom. De orulok h te ilyen vegtelenul rendes ember vagy. Remelem egyszer valaki arrol fog ilyen negativan velekedni amit te csinalsz.
2014. jan. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1000x megkérdezték. Olvasd el a régebbi kérdéseket.


Mer' sajt. Azért.

2014. jan. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok terhes, nem is leszek, bolt ajtajában nem cigizek, buszmegállóban utoljára 2 éve cigiztem amikor késő este volt és senki más nem volt ott rajtam kívül, órák között sem szaladgálok ki cigizni, amikor 14 órát dolgoztam és nem volt megszabva hogy mikor van szünet, akkor is egy szálat szívtam el összesen, zsúfolt utcán eszembe sem jut, a tiszaparton vagy a parkban vagy későeste a néptelen utcán meg tényleg csak az tud kapni belőle aki direkt hozzám jön.. A cigiszagról meg.. pont múlthéten lepődött meg a nyelvtanár, hogy dohányzom mert eddig egyszer sem érezte rajtam. Kuka meg úgyis van pár méterenként, a szemetelést utálom, akárki dob el akármit.

Én nem érzem úgy, hogy a dohányzás miatt rossz ember lennék..


Maga a cigizés nem bunkó viselkedés, meg lehet oldani úgy hogy másokat ne zavarj vele, és aki akarná az megtenné.

Akikről te beszélsz, azok amúgy is azok lennének. Csak sajnos a normális embereket nem veszik észre. Akik simán elmennek az utcán melletted anélkül, hogy rádfújnák, azok közt is sok a dohányos, csak mivel nem füstöl éppen, nem tudod, hogy az.

Valóban idegesítőek azok akikről beszélsz, de nem minden dohányos olyan, és szerintem azok akikre igaz amit írtál, nemnagyon fognak a kérdésre válaszolni.

2014. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert szeretek cigizni, és kész. És szerintem sem az egészség témakörben kéne lennie.
2014. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!