Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a kedvenc cigitek?...

Melyik a kedvenc cigitek? Hány éve cigiztek? Mennyit egy nap? Korod és nemed?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a legjobb? Én a Pall Mallt-t szívom! Szerintetek milyen? Ha, megkérlek valaki leírná hány féle létezik a Pall Mall-ból és mennyi nikotint tartalmaz, milyen szinű, vastag vagy vékony, mentolos-e, pattintós vagy nem? De mésokat is írhattok meg, hogy milyenek és a tulajdonségait! Szeretnék valami újat kipróbálni!


Bocs a sok kérdésért! Előre is köszönöm!:)



2013. dec. 12. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
7%

google a barátod

Nem bagózok, büdös és sokba kerül, sárgítja a fogakat, ráncos bőrt okoz és nem mellesleg a tüdődnek sem tesz jót.

2013. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem szereti a cigit, minek ír ebbe a rovatba? Legjobb régen a Marbolo Camel, Lucky Strike volt.
2013. dec. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Piros luckyt és barna szofit tudom ajánlani. Erős, de karakteres íző cigaretták. Barna szofin pl. nem is lehet annyira érezni az erejét.

Napi 2-3-at szívok, hétvégén buliban is csak max 8-9-et.

1 évet cigiztem anno, 1 év kihagyás és most októbertől megint rászoktam(próbálom megtartani a napi 1 doboz szabályomat, kíváncsi leszek meddig bírom).

Ja és 19/F

2013. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*heti egy doboz :)(előző voltam)
2013. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pall Mall-t elég felületesen ismerem. Fehér és silver a leggyengébb, nikotin 0,1 (lepkefing mind a kettő, felesleges pénz kidobás).


A narancs így néz ki: 4 mg kátrány, 0.3 mg nikotin, szén-monoxid: 4 mg. Elég népszerű és szerintem sincs baj vele, igazából szerintem azok fikázzák, akik 0,6-0,8-as cigiket szívnak, őket megértem mert meg se érzik.



A kék 7 mg kátrány, 0.6 mg nikotin, szén-monoxid 7 mg. Úgy vettem észre, hogy valaki vagy nagyon utálja vagy nagyon szereti, középút nem nagyon szokott lenni. Számomra viszont pont az egyik legsemlegesebb cigi, nincs semmi karakteres íze, de nem is kukába való. Ha nincs más, tökéletes.


A zöldnek ugyanolyanok az értékei mint a kéknek, csak mentolos, nem szívtam még (van már valami világos zöld is, az is azt hiszem 0,1-es, semmirevaló). Pirosnak az értékeik se tudom, gondolom a legerősebb (0,8-as általában a piros), nem szívtam még.


Amúgy hosszú kék Szofit szívok, vagy töltöttet (szintén Szofi dohánnyal), én szeretem. Ha esetleg több pénzem van, piros Lucky. Alkalmi dohányos vagyok már 5.-ik éve, alapjáraton heti egy doboz (napi 1-2 szál, maradék hétvégi sörözésnél elmegy), de ha nincs pénzem vagy kedvem leugrani trafikba, akár hetek is kimaradnak. 18/F

2013. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
:) neked miért van szükséged egy ismeretlen korára, és a nemére, ha Te akarsz kipróbálni valami újat?
2013. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Amugy én 0,9-eset szívtam, de szeretnék valami gyengébre váltani!

Amugy kösz a válaszokat!:)

2013. dec. 12. 18:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Régen amikor még cigiztem , nekem a külsö is számított, pl a pall mall szép kék dobozban volt, barna szürövel. Nekem a barna szürös jobban tetszett mindig mint a fehér.
2013. dec. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, meg tudnád mondani hogy melyik cigi 0,9-es? Mintha a piros Pall Mall-nál olvastam volna pont, de azt hittem csak mese, meg úgy tudtam a nikotinhatárt lehúzták 0,8-ra.
2013. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A fekete Pall Mall!

Kösz a segítséget!:)

2013. dec. 13. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!