Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzó srácok! Titeket nem...

Dohányzó srácok! Titeket nem zavar az, hogy a cigizéssel elvileg kisebb lesz a farkatok? Mennyit cigiztek egy nap?

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Engem inkább az zavar hogy miért van ennyi hülye szabadon..?

1.) Nem okoz semmiféle károsodást a pénisz méretében

2.) Mennyit? Inkább : Hány szálat szívunk?

2013. dec. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Ezt olvastam:

"Amerikai kutatók kétszáz férfi péniszét vizsgálták meg, és arra a megállapításra jutottak, hogy a dohányzó férfiak merev hímvesszője rövidebb, mint a nemdohányzóké. Méghozzá nem csak miliméterekkel! Ez azért lehetséges, mert dohányzás következtében a vérkeringés egyre romlik, így a pénisz nem képes annyira megduzzadni."


Wikipédiából:

"A dohányzás a férfiaknál[71] az impotencia egyik fő oka, ugyanis csökkenti a pénisz vérellátását, és károsíthatja az erekció fenntartásáért felelős szelepeket, továbbá a dohányzó férfiaknak több a károsult vagy deformált spermiuma, és kisebb az ondószáma, mint a nem dohányzóknak."

2013. dec. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Butaság !
2013. dec. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem butaság, csökkenti a termékenyítőképességet.
2013. dec. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De itt nem az volt a kérdés,hogy azt csökkenti e
2013. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
ezt aki elhiszi annak max az agya megy össze az meg már nehezen fog..
2013. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem, így is túl nagy a f*rkam..:) Egyébként viccet félretéve: 1-2 doboz piros Symphoniát, vagy Mustángot szívok minden nap 5-6 éve és semmit nem vettem észre. F/20
2013. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!