Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kicsúfoltak mert nekem kisebb...

Kicsúfoltak mert nekem kisebb volt a cerkám mint az övéké, és nagyon zavar, mit tegyek? 13,5F

Figyelt kérdés
Sítáborban voltunk a héten,és zuhanyzás közben besélgettem pár fiatalabb fiúval is(12-13F),utána meg elkezdték a zuhany alatt verni :S és mondták h én úgysem merem ezt csinálni,ezért elkezdtem én is,és kicsit később azt láttam h engem néznek és röhögnek rajtam,aztán bejöttek álló fasszal és mutogatták h mennyivel nagyobb az övék,mint az enyém,és az egész tábor alatt ezzel szekáltak :S Csak annyit még h nem éppen magyarok voltak(ccgáyyok) mostmár rohadtul elegem van belőlük.
2011. márc. 17. 13:23
 1/9 anonim válasza:
82%

jaj drága!tanuld meg hogy nem az a lényeg hogy mekkora hanem hogy mit kezdesz vele!egyébként a lányokat nem is érdekli a mérete!te sokkal többet fogsz szexelni ha kedves vagy a lányokkal mint ők!sőt nekem régen vot egy pasim akivel azért szakítottam mert túl nagy volt neki és mindig fájt!mond meg nekik hogy akkor csináljanak meg egy elefántot te meg maradsz a lányoknál!

27/l

2011. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt legjobb humorral lereagálni, esetleg visszaszólni, lehet hogy kicsi, de intelligensebb és játékosabb, mint a tiéd. Ez után pedig igyekezni kell levegőnek nézni őket és meg sem hallani az esetleges folytatást. Persze már a zuhanyozásnál sem kellett volna belefolyni a közönséges bunkó játékaikba.
2011. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, egyáltalán nem baj az, ha kicsi. Sztem meg még úgyis fog nőni, ez még nem a "teljesen kifejlett" állapot. A lányoknak is nő még a mellük ilyen korban.
2011. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Nem azon múlik, hogy milyen ember vagy, hogy mekkora kukid van.
2011. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na de még is mennyi az az annyi?

Amúgy nem tudsz ellene semmit tenni...

2011. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ööö...hát igazából nemtom,mert nemtom hogy kell pontosan mérni,mert volt már 10cm és 13cm is
2011. márc. 19. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, az interneten nyugodtan utánaolvashatsz, mekkora egy átlagos cerka, nézegethetsz a youtube-on videókat, és az alapján kb. be tudod lőni, a tied mekkora. De a 10-13 cm teljesen normális szerintem. A méret nem számittal nem értek egyet, mert minden lány is más. Biztos van lány, akinek a kisebb a nem jó, és olyan is, akinek a nagyobb a kényelmetlen. Az összepasszolás a fontos, meg hogy mit kezdesz vele, ahogy irták.

32/nő

2011. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 05:57

Ja biztos fönt éltek a hegyen.

2011. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem mindig azért csúfoltak, mert körülmetélt vagyok, szívesen cserélnék vele, kérdező :(
2011. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!