Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért kezdtetek el cigizni/...

Miért kezdtetek el cigizni/ miért cigiztek?

Figyelt kérdés
(Én is cigizek)
2012. aug. 23. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Én nem, hál istennek! :))))
2012. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kínáncsi voltam miért szívják a "nagyok" és hát sikerült rászoknom. Szerencsére 15 év kemény bagózás után abbahagytam, már majdnem 5 éve. A világ legnagyobb marhasága rászokni.
2012. aug. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

miért? hát mert tetszik:) mindig is csodáltam az embereket,hogy egy fáradt nap után leülnek és cigiznek,elvannak az az ő pillanatuk. ez mostanra átalakult,mióta már tudom milyen érzés,azóta már nem izgat,annyira így csak ha a hangulat adja,és társaságban vagyok:) (na jó fél éve csináltam egy hónapig,hogy mindennap suli után 1-2öt,de meguntam és abbahagytam)

15/F

2012. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért kezdtem el,mert rám tukmálták,én meg belementem.De szerinte, jó a cigi,én szeretem.
2012. aug. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért,mert mazohista vagyok.
2012. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy miért? hát fogalmam sincs. egyszer csak előjött ötletként haverokkal hogy kéne..azt gondoltam itt vége lesz.(előtte is próbáltam, de megutáltam). nem lett vége.

inkább alkalmi dohányos vagyok, simán elvagyok nélküle hetekig is még ha nálam is van egy fél doboz vagy egy egész doboz. társasággal szeretek cigizni, egyedül csak ritkán.

de igazábol jó érzés ha megfelelő erősségűt szívok :D és csak hab a tortán ha van valamilyen ízesítése is :D

2012. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is kb ugyanígy :D
2012. aug. 26. 19:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Menő dolog volt, és nekem rögtön ízlett is, nem köhögtem az első száltól, vagy ilyesmi. Aztán sokáig én is csak társaságban szívtam, most már persze rászoktam rendesen. De igazából nem bánom, mert mikor rágyújtok, az számomra egy miniatűr ünnep a hétköznapokban.
2012. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert jó,megnyugtat
2015. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!