Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 18 ev alatti dohanyosok! Ti...

18 ev alatti dohanyosok! Ti hogy oldjatok meg a cigiproblemat?

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 18:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
78%
Ha van rá pénzem, akk a dohány bolt elött áldogálok amig meg nem jelenik egy szimpi ember, és akk őt megkérem hogy vegyen nekem :)
2013. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Én anyuméból elveszek, vagy kölcsön kérek, de amit az első írt azt is szoktam. :)
2013. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Én meg gyorsan leszoknék a helyetekben amíg nem késő.Én is így kezdtem,30évvel ezelőtt-csak akkor még azt írták csak rá hogy halált okoz(.Azt meg okoz sok minden más is.)Azt nem hogy nagyon kemény függőséget.....Szar ügy amikor 30 évesen már nem megy a szex sem, mert tüdőtágulatod van és nem kapsz levegőt,vagy a répa sem áll.:-(
2013. okt. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
a piacon :DDDD vagy a nyugatinál :D nemzetibe be nem teszem a lábam még ha ki is adják....inkább szoknék le....
2013. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hashtag válasza:
57%
Osztálytársaméké az egyik nemzeti, szóval az anyuja a szállítónk :D leadjuk a rendelést osztálytársnál, ő pedig max két nap múlva hozza :D 16/l
2013. okt. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
65%

Nincs semmilyen cigi probléma fogod magad bemész kérsz amit akarsz aztán oda adják ha nem akk átmész egy másikba

amerre én lakok 10ből 8 helyen kiadják.

Amúgy meg max annyi a gond hogy drága ezért jobban megéri ha te tekered.

2013. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak van igaza, tekerni kell, az a legjobb.
2013. okt. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sidel válasza:
45%
Nem, leginkább leszokni lenne a jó és nem a ti cigitek füstjét szívni minden egyes nap, amikor kiteszem a lábam otthonról. Felőlem szívjátok csak nyugodtan, de ne úgy, hogy közbe más arcába pöfékeltek vele... nem tudom hányszor jött már rám akárcsak a héten is ezért a köhögő roham.
2013. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Szívjátok csak, úgy is túl sokan vagyunk ezen a bolygón. De remélem hamar elvisz, ne kelljen ennyi beteg, göthöst eltartani.

Az 5-ös átadhatja az osztálytársa anyjának gratulációmat!

Remek anya, az ilyennek kár gyereket szülnie. Ezzel az erővel megitathatta volna hypóval cumisüvegből már csecsemőkorában. Nyilván hülyeséget beszél az a két hozzászóló, aki a leszokást pedzegette, ne is törődjetek vele. Nem véletlenül Magyarország az első a rákos megbetegedésben. Külföldön a fiatalok körében már egyre kevésbé menő a cigi, úgymond kiment a divatból. Bezzeg itt a csecsről rögtön áttérnek a cigire lassan...

2013. okt. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
17 vagyok, sok barátom töltötte már be a 18at, tőlük szoktam elkérni a személyit.
2013. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!