Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok, nem féltek a...

Dohányosok, nem féltek a megbetegedéstől?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert én is dohányzom és folyton az jár az eszembe, hogy lehet megbetegszem tőle pár év múlva. Ugyanakkor szeretek dohányozni.


Ti is így vagytok vele ?


2013. aug. 25. 13:22
 1/8 A kérdező kommentje:
akik ismernek azt mondják, hogy hülye vagyok mert nem rakom le a cigit, pedig letudnám rakni bármikor, mivel még csak 2 éve dohányzom
2013. aug. 25. 13:22
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem.

14/L

2013. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem néha átfut az agyamon, de az megnyugtat, hogy a családomban senkinek se volt tőle baja:))
2013. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szüleim a cigarettától betegek, napi több mint 2 dobozt elszívnak fejenként, pénzük nincs, az orvosok is hülyék, hogy a cigi a betegség oka.
2013. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vegyétek már észre, hogy nemcsak a dohányzástól lehet rákot kapni. Chernobyl-i, Fukushimai atomerőmű még mindig aktív, radioaktív sugárzás.


Az élelmiszerek felében rákkeltő anyag van. Szíria most lőtte ki a vegyi fegyver-ét. És még sorolhatnám, mi okoz mérget és rákot.

2013. aug. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem vesszük azt elő, aki a legelső cigarettát meggyártotta, és akasszuk őt fel?
2013. aug. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megint a dohányosok! Köszönjük EU! Állandóan a dohányos a bűnbak. Miért nerm lehet bezératni a dohánygyárakat, ha az a céljuk, hogy az emberek ne gyújtsanak rá? Csak a dohányosokat nézik hülyánek, az emberek, az EU, és mindenki.
2013. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MZaX ***** válasza:
Azért, mert "úgyis minden rákot okoz", még nem vetem magam vonat elé merthogy úgyis mindegy... Nyilvánvalóan nő a kockázat a dohányzástól, akármennyire is szennyezett már amúgy is a világ.
2013. okt. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!