Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 11 éves vagyok és 2 napja...

11 éves vagyok és 2 napja dohnáyzom napi 1-2-3 szál. Ez káros? (többi lent)?

Figyelt kérdés
nem azért mert szeretek dohányozni, de haverok is biztattak h nyugodtan szivjam semmi bajom nem lesz tőle.. adjatok valami tanácsot.
2013. júl. 26. 10:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Káros, főleg 18-20 alatt, árt a tüdőnek, szívnek, érrendszernek mivel fejlődésben lévő szervezet vagy, ha van rá egy mód hagyd abba nehogy így járj [link] Milyen fajtát szívsz?
2013. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, 14-15 éveseknek honnan a p*csából van pénzük cigire, és mégis hol szolgálják ki őket? Nem azért csinálták a szaros trafikokat, hogy az ilyen kölykök ne jussanak hozzá?
2013. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kérlek ne szívd. Nagyon rossz lerakni majd később! Én is így voltam mint te már ezerszer megbántam azt a napot amikor rágyújtottam!!!!
2013. júl. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

3.válaszoló:ez lényegtelen,de honnan tudod h a kérdező lány?? xDD

Amúgy kérdező:igen,a cigi nagyon káros minden korosztálynak,de egy 11 évesnek azt se kéne tudnia hogy mi az a cigaretta vagy dohány,és te még azt kérdezed h nem lesz-e tőle bajod?!..Szerintem hagyd ott azt a retardált bandát akik elérték hogy ezt kipróbált és barátkozz másokkal :)

2013. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Miért ne lenne káros?!11 éve élsz nem hiszem el, hogy ne hallottad volna, hogy már ez is káros.10 év múlva megbánod. Egyébként tényleg ekkor farok barátaid vannak?Ne hallgass rájuk!
2013. aug. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!