Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen pozitív változásokat...

Milyen pozitív változásokat vettél észre magadon, amikor abbahagytad a dohányzást?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Több pénzem maradt.

Nem volt kellemetlen cigiszagom.

A párom nagyon örült neki.

2013. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen. Először büszke voltam magamra, ami nem éppen pozitív dolog. Utána pedig elvártam, hogy megdicsérjenek érte, ami megint nem éppen pozitív dolog. Utána idegbeteg voltam és kibírhatatlan, ami megint csak negatív dolog. Mindezzel együtt nagyon nem értek egyet a dohányzással!
2013. júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg megmaradt pénz.

Durván felerősödő szaglás.

Felerősödő ízérzés.

Sokkal több energia.

Nem volt kellemetlen fulladás hosszabb lépcsőzésnél/futásnál, összességében minden sportot sokkal jobban bírtam.

2013. júl. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem a plusz energia volt szinte ijesztően meglepő :D hogy nem úgy keltem fel mondjuk 7óra alvás után, hogy kimászok az ágyból, ráveszem magam hogy kezdjek valamit, és lekúsztam az első cigimért, hanem éreztem hogy tele vagyok energiával. el is kezdtem sportolni, és le is fogytam :D a második meglepő dolog a szaglás volt. Megéreztem a buszon hogy ki dohányos, és ki nem. Előtte évekig nem éreztem meg valakin hogy cigizett-e. A pénzről nem is beszélve...:)
2013. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én még kezdő vagyok 3.hete nem füstölök és már én is észre vettem h.intenzívebben érzem az illatokat és ízeket nem keveredik a parfümöm a bagó szaggal. Én 10évig cigiztem napi 20-25 szál átlagban 95-ös volt a pulzusom és volt mikor több már gyógyszert kell szednem a szapora szívműködésemre. Én ma mértem pulzust és 70 volt és egész nap normálisan ketyeg a motor. Mivel a gyógyszer nem hatott sokat így én annak tudom be hogy nem cigizek. És ha boltba megyek egy kis kajáért és fizetek 1400ft-ot mindig elteszem a cigi árát egy dobozba amikor haza érek.
2013. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És már van benne 20ezer forint! Egyre jobban élvezem a dohány mentes napjaimat-soha nem gyújtok már rá!
2013. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszerübb lett a mozgás mást tudok a pénzből venni, nem vagyok büdős.
2013. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak a megmaradt pénzt tudom mondani, 7 ève nem füstôlõk, az autóm árát egy az egyben így spóroltam meg. De sajna sem energikusabb nem lettem, sem nem jobb a szaglásom. viszont híztam jópár kilót.
2013. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!