Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha1-2 évig passzív dohányos...

Ha1-2 évig passzív dohányos voltam és most valamelyik nap kipróbáltam cigizni történt velem vmi baj?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Ne cigizzél! Ne próbálgasd, akkor nem lesz baj.
2013. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igazából... nem így akartam közölni kedves kérdező.. de sajnos meghaltál.
2013. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 László22 válasza:

1. Mi köze a horoszkópodnak bármihez is?

2. Nehogy már azt várd hogy a horoszkópod alapján majd valaki kielemzi az egész életedet és akkor minden rendben lesz. Abba gondoljatok bele hogy miért nem nyerik meg a jósok és az ilyen látók az ötöslottót, vagy a különböző nyerős dolgokat?

3. Elmagyarázom neked mi történt veled, a horoszkópod nélkül is. Sokáig voltál passzív dohányos, és hagytad hogy megszokd a dohányzást mint szokást és most már nem riogsz tőle, nem zavar és így ki próbáltad és ha így folytatod akkor egy fekete tüdejű halott leszel.


Üdv.

2013. máj. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz..na persze, ha zsitánt, vagy mahorkát szívsz, az rendesen hátbavág, de ha 0,1 es vékony akármit, az még nem veszélyes.


Nyugi, holnap is élni fogsz. Nem rád várnak a Kékgolyóban...

2013. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3. ezen meghaltam.
2013. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mit akar a horoszpókos Hókuszpók? Be van szittyózva!


Kérdező: élj úgy, ahogy ahogy jó neked. Az örök aggodalmaskodás sokkal károsabb!

2013. máj. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Igen történt, meghülyültél. Ha valaki komoly erőfeszítéssel és pénzt nem kímélve teszi tönkre az egészségét, hogy büdös legyen, sárga bőrű, és esélyes a tüdőrákra: ez normális??

Figyu, most komolyan: hagyd a pitlibe a büdös bagót, sokat nyersz vele, minden téren.

2013. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm azoknak akik normális választ küldtek. :) nem szeretnék rászokni csak kipróbáltam, előbb vagy utóbb minden ember kipróbálja... 3. válaszadó téged nem értelek,hova írtam én a horoszkópomat?
2013. máj. 25. 08:57
 9/10 feketepeter ***** válasza:
Én nem próbáltam ki. Minek tettem volna?
2013. máj. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Érdekes módon az elmúlt négy évtized alatt egyszer sem jutott eszembe hogy kipróbáljam.
2013. aug. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!