Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Baj, ha 14 évesen kipróbáltam...

Baj, ha 14 évesen kipróbáltam a cigit? Ennyi még belefér a kamaszkori kíváncsiságba, vagy ez már sok?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy egy kirándulás után mentem haza pár osztálytársammal akik cigiznek. Csak kíváncsiságból én is kértem egy szálat. Megjegyzem, eddig soha nem volt a számban cigi! Tehát nem dohányzok, csupán kipróbáltam! Ennyi még belefér a kamaszkori kíváncsiságba, vagy ez már sok?
2012. szept. 28. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Igen, belefér.

Csak ne szokj rá.

2012. szept. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Belefér.
2012. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Ennyi belefér, persze. De azért ne próbálj ki mindent kíváncsiságból.
2012. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Ne hülyéskedj már, persze hogy belefér.:DDD Mindenki kipróbálja kamaszkorában.
2012. szept. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
31%
hát ilyen egybeesés :)):D pont így volt nálam is :) én is 14 éves kamasz vagyok,és egy hete cigiztem kirándulás után osztálytársaimmal.És szerintem sincs gond ezzel.Február óta cigizek,nem rendszeresen(max 2-3 -szor havonta)nem szoktam rá,de nem is akarok :)
2012. szept. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Kipróbáltad,oké,de még most mutasd meg a világnak,hogy benned van akaraterő,tudj nemet mondani a következőre.Nem attól lesz 'nagy' valaki,hogy füstöl,mint a gyárkémény,hanem attól,hogy törődik magával annyira,hogy ami árt,az nem kell.A pasizásnál sem mind1,mikor csókra kerül a sor,hogy a fiúnak is kellemes élmény marad,vagy olyan érzése van,mintha hamutálat nyalt volna körbe :D .Szóval no cigi,fő az egészség és éljenek a pasik :D .
2012. okt. 4. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!