Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez még belefér a kamaszkorba?

Ez még belefér a kamaszkorba?

Figyelt kérdés

Mostanában állandóan szomorú vagyok, nincs kedvem suliba menni, a barátaimmal sem megyek sehová, pedig régebben mindig mentem velük valamerre. Rosszul érzem magam attól ha 3nál több emberrel vagyok együtt szomorú leszek és olyanokat gondolok, hogy jól megvannak nélkülem is semmi keresnivalóm nincs köztük. Rondának érzem magam bár ez nem alaptalan.. Az utcára sincs kedvem kimenni,de otthon sem tudok maradni mert , nincsen saját szobám ahol egyedül tudnék lenni. Sokszor úgy érzem, hogy kell egy kis szünet, ha tehetném elmennék valahová egy hétre, hogy mindent átgondoljak.Értéktelennek érzem magam.

15/L


2011. ápr. 18. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

tökéletes kamasz vagy.

Csak gyürd le ezt az érzést néha és azért is mozdulj ki. De amúgy én is így éreztem kb 15 éve magamat.

2011. ápr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem az idő miatt van letört hangulatom..tavaszi fáradtásnak vagy minek szokták nevezni.

Sétálni nem tudsz elmenni valami nyugodt helyre??Aztán ott gondolkozhatnál egy kicsit,kiszelőzzne az agyad és ne gondold azt,hogy fölösleges vagy,szerintem te is tudod,hogy ezt CSAK te gondolod így.. :)

2011. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

figyelj, én halál pontosan így érzek csak erre még rá tesz egy lapáttal hogy nincs barátnőm, pedig eléggé szükségem van arra a szeretetre, amit otthon nem kapok meg...

ilyennkor szoktam kimenni az erdő melletti kis rétre vagy a patakhoz, ahova nem jár senki, és zene meg egy doboz cigi társaságában kisírom magam, és yolesően egyedülvagyok...

eléggé nehéz, dehát sajnos ez van...

14/f

2011. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most végképp nemtudok kimenni, anyukámra kell vigyáznom mert elég beteg, most még suliba sem járok :(
2011. ápr. 19. 07:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ne cigizz anyukám emiatt beteg annyira, nagyon károsodva van a tüdeje. A cigi rengeteg bajt okoz! Én sosem gyujtottam még rá és nem is akarok!! Remélem te is leszoksz, nem kívánom senkinek azt a fájdalmat ami anyukámnak van!
2011. ápr. 19. 07:43
 6/6 anonim ***** válasza:

énis pontosan így érzem magam, félek/nem akarok emberek közé menni.pedig énis régebben életvidám voltam, nem volt buli nélkülem...dehát ez van :/

remélem hogy ki tudsz ebből az állapotból keveredni, én már majdnem 10 hónapja benne vagyok :/

2011. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!