Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 1-2 cigi mennyire káros,...

Napi 1-2 cigi mennyire káros, eredményezhet fogyást?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 28. 12:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ja, így már más a kérdés :D ha edzzel, nagyon rosszat tesz a cigi, mivel rontja a felszívódást, így nem fogsz annyi tápanyagot felvenni, nem kapják meg az izmok a szükséges fehérjét, és izomból így fogyhatsz. másrészt, az izmokat "öli" ez az egész, nekem volt egy ismerősöm, akinek nagyon jó mellizma volt, és teljesen összeesett a sok cigi miatt. nem kapnak annyi oxigént az izmok, nem kapnak annyi tápanyagot, és így a szervezet nem tudja annyira fenntartani. nem napi 1-2cigitől mész össze, de hosszútávon az is rossz, illetve egy idő után az úgyis több lesz
2013. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat : )

Változó, milyenre, kék bond, davidoff, camel, nagy általánosságban ezek, de mondom, egyáltalán nem vagyok nagy cigis, most egy hónapig szívtam suliban és mulatozásokkor 1-2 szálat, ma elfogyott a doboz, úgyhogy abba is hagyom :)

2013. ápr. 30. 19:32
 13/13 anonim ***** válasza:
Grat az elhatározáshoz:) F/29
2013. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!